Wilga rozpoczęła przygotowania. Są pierwsze wzmocnienia

Opublikowano: 15 lipiec 2019, 21:36 Kategoria Sport
wilga garwolin

Piłkarze IV-ligowej Wilgi Garwolin rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020. W planach GKS ma rozegranie czterech sparingów. W zespole Damiana Milewskiego pojawiły się nowe twarze.

Po urlopowej przerwie piłkarze IV-ligowca z Garwolina spotkali się dzisiaj w Miętnem. Ponadgodzinne zajęcia nie były zbyt forsowne. Trener Damian Milewski zafundował podopiecznym wiele krótkich i urozmaiconych ćwiczeń.

W GKS doszło do kilku roszad kadrowych. Chęć odejścia zgłosili Wojciech Migas i Mateusz Jóźwicki. Do Mazovii Mińsk Mazowiecki z wypożyczenia wrócił Łukasz Puciłowski, a do Amura Wilga Dominik Cichecki. Pod znakiem zapytania stoi dalsza gra w Wildze wypożyczonego z Promnika Łaskarzew Kacpra Kozikowskiego.

Dobra informacja to fakt, że piłkarskich butów na wieszak nie odkładają Karol Zawadka i Robert Kwiatkowski. Drugi z braci Zawadków – Kamil – w ostatnich miesiącach miał problemy z kontuzjami. Czy będzie w stanie dalej trenować? Czas pokaże. Z wypożyczeń do innych klubów do Wilgi wrócili bramkarze Daniel Fic i Dawid Wasążnik oraz pomocnik Jakub Szwed. Treningi wznowili wychowankowie GKS Przemysław Sobieszek (napastnik) i Kacper Siejka (obrońca). Dużym wzmocnieniem będzie przejście z Orła Unin występującego w linii środkowej Bartłomieja Sitarka. Niewykluczone, że przy Sportowej kibice zobaczą ponownie Filipa Gaca (ostatnio Burza Pilawa).

W planach Wilga rozegra cztery sparingi, najbliższy 27 lipca. 1. kolejka IV ligi sezonu 2019/2020 zaplanowana jest na 14 sierpnia. GKS zagra na wyjeździe z MKS Piaseczno.

Plan sparingów Wilgi Garwolin

27 lipca (sobota) – Agape Białołęka (LO) – Warszawa, godz. 11

31 lipca (środa) – Zryw Sobolew (LO) – miejsce i godzina do ustalenia

3 sierpnia (sobota) – LKS Chlebnia (LO) – Miętne, godz. 12

7 sierpnia (środa) – Józefovia Józefów (IV liga) – miejsce i godzina do ustalenia

łk

Komentarze  

+15 #1 smiechciekawy 2019-07-17 15:22
redaktor chyba sam sobie wymyslil te transfery:)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież