Siatkarze Dwójki z brązem na Mazowszu

Opublikowano: 11 czerwiec 2019, 06:35 Kategoria Sport
siatkówkasp nr 2garwolin

W Płocku odbyły się XXI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce . Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie zdobyli brązowe medale.

Na zawodach wystąpiło osiem drużyn, które pokonały inne zespoły w swoich regionach Mazowsza. Chłopcy z Garwolina reprezentowali region siedlecki. W turnieju wygrali trzy spotkania pokonując  SP ze Słupna (region Płock) 2-0, SP z Międzyborowia (2-0) oraz Szkołę Podstawową z Radomia (2-0). Siatkarze z Garwolina ulegli tylko Szkole Podstawowej nr 5 z Wołomina w tie-breaku (1-2) i Szkole Podstawowej nr 4 z Warszawy także po walce  (1-2) . Warto zaznaczyć iż Szkoła Podstawowa z Warszawy, która wygrała turniej zdobyła później wicemistrzostwo Polski w Głuchołazach. Świadczy to o wysokim poziomie tej dyscypliny na Mazowszu.

Chłopcy wystąpili  w składzie: Bartosz Florjańczyk (kapitan), Paweł Mąkowski, Antoni Napłoszek, Szymon Jarzyna, Szymon Szostak, Jakub Kaliński, Mikołaj Jędryszek, Maciej Góżdż, Kacper Witak, Jakub Zieliński. Trener: Bartosz Soszka. Młodzi siatkarze na co dzień trenują w UKS Dwójka Garwolin

mat. pras./opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież