Ogromny sukces hokeistek z Wilkowyi

Opublikowano: 29 maj 2019, 08:25 Kategoria Sport
wilkowyjagmina garwolinunihokej

 Brązowy medal XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej w Wilkowyi (gm. Garwolin).

W turnieju finałowym, rozgrywanym w Płocku, wzięło udział osiem najlepszych drużyn z regionów: Siedlce, Ciechanów, Płock, Warszawa, Ostrołęka, Radom, Sochaczew, Warszawa. W wyniku losowania drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wilkowyi trafiła do grupy A. W pierwszym meczu przeciwnikami była drużyna z rejonu Płockiego, którą nasze dziewczęta pokonały 3:0. Bramki dla drużyny zdobyły Maria Dąbrowska i dwie Oliwia Elmerych.

W meczu o wejście do najlepszej czwórki turnieju nasz zespół pokonał drużynę z Zabrodzia 1:0. Bramkę zdobyła Maria Dąbrowska. W grze o finał nasza drużyna uległa zespołowi z Warszawy. Natomiast w meczu o 3. miejsce uczennice z Wilkowyi pokonały drużynę z Wiśniewa 1:0 co zapewniło im trzecie miejsce na Mazowszu i brązowe medale. Zwycięską bramkę zdobyła Rozalia Winek.

Skład drużyny: Maria Dąbrowska, Oliwia Elmerych, Rozalia Winek, Gabriela Michalec, Weronika Winek, Karolina Dąbrowska, Paulina Domarecka, Kamila Dąbrowska, Izabela Rybicka, Patrycja Kisiel, Milena Konopka. Trener: Włodzimierz Jarzyna. Kierownik drużyny: Monika Borkowska.

mat. pras., opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież