Pływanie na wodach otwartych już 1 czerwca na Mamucie

Opublikowano: 29 maj 2019, 08:24 Kategoria Sport
pływaniemamut

Już 1 czerwca w Parku Wodnym Mamut w Woli Rębkowskiej zostaną rozegrane BEKO Open Water 2019 Grand Prix Polski połączone z VI Otwartymi Mistrzostwami Warszawy i Mazowsza w kategorii Masters.

Popularyzacja pływania długodystansowego, propagowanie formy aktywnego spędzania czas, promowanie bezpiecznych form korzystania z wód otwartych – to główne cele, które przyświecają imprezie na Mamucie.

W ubiegłych latach w Woli Rębkowskiej rozgrywane były Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych. W tym roku impreza będzie miała większy prestiż, bo będzie rozgrywana w ramach Grand Prix Polski. Będą to równocześnie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w kategorii masters.

Uczestnicy mogą zapisywać się do sześciu konkurencji. Wśród nich m.in. Beko Pralka Challange, czyli seria czterech pętli po 300 metrów. Zawodnicy zostają dopuszczeni do kolejnych wyścigów, jeżeli zmieszczą się w limicie czasowym.

Organizatorzy imprezy to Warsaw Masters Team i Fundacja Aqua-Life. Początek mistrzostw 1 czerwca o godz. 10. Tego dnia wejście na obiekt będzie bezpłatne.

Regulamin oraz link do zapisów dostępny jest pod tym linkiem.

łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież