Piłkarz Zdrowia Garwolina w reprezentacji Polski

Opublikowano: 23 maj 2019, 13:15 Kategoria Sport
zdrowie garwolinbeach soccerartur meloyan

Artur Meloyan (Zdrowie Garwolin) otrzymał powołanie do Młodzieżowej Reprezentacji Polski w plażowej piłce nożnej. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Polakowskiego odbywa obecnie zgrupowanie w Poznaniu, podczas którego rozegra dwa towarzyskie spotkania. Rywalami Polaków będą młodzieżowe reprezentacje Czech i Francji.

Artur jest kolejnym wychowankiem Zdrowia Garwolin, który został powołany do młodzieżowej reprezentacji naszego kraju. Dotychczas mecze w koszulce z orłem na piersi (młodzieżówka) rozegrali: Filip Gac, Piotr Szostak, Eryk Becker, Kacper Kozikowski. Do kadry byli powołani ponadto Sebastian Papiernik i Kamil Szostak.

Wychowankami Zdrowia Garwolin, którzy wystąpili w seniorskiej reprezentacji Polski są: Marcin Makulec, Łukasz Trzaskowski, Kamil Kucharski i Filip Gac.

Artur Meloyan w obecnym sezonie był już na turnieju międzynarodowym w Grecji z drużyną Boca Gdańsk. Dostał również zaproszenie od zespołu z Gdańska do udziału w Euro Winners Cup, który jest odpowiednikiem Ligi Mistrzów w beach soccerze.

info GLP, fot. GLP, facebook.com/BocaGdansk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież