XIX Spartakiada Sportowa Świetlicy Przystań

Opublikowano: 09 maj 2019, 08:14 Kategoria Sport
spartakiadarębkówspd

W Szkole Podstawowej w Rębkowie odbyła się XIX Spartakiada Sportowa Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom  w Garwolinie.

Udział wzięły cztery świetlice Przystanie nr 1,2, 3 oraz Rębków. Na zawody sportowe przybyli również  członkowie Zarządu SPD, komisji rewizyjnej, sympatycy, nauczyciele oraz wychowawcy. Uczestników spartakiady przywitała na wstępie przewodnicząca SPD Kazimiera Buszta.

W programie zawodów sportowych były zabawy: ustawienie plansz szachowych, sztafeta zwinnościowa, sztafeta kozłowania piłki i strzelania do bramki, a także wyścigi na hulajnodze. Następnie było rozdanie nagród oraz wspólna kolacja. Sędzią głównym zawodów był trener Stanisław Buszta. Nad całością rywalizacji czuwała dyrektor szkoły, pani Elżbieta Głodek, oraz dyrektor świetlic, Danuta Siwak.

Wyniki spartakiady:

I m  - Rębków – 16.5 pkt

II m – „Przystań” nr 3 – 10 pkt

III m – „Przystań” nr 2 – 8.5 pkt

IV m – „Przystań” nr 1 – 8 pkt

 W rywalizacji sportowej liczyła się przede wszystkim świetna zabawa i uczestnictwo , a  tu zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy, którzy wrócili do domu bardzo zadowoleni.

Nagrody, w postaci piłek do gry w siatkówkę, piłkę nożną oraz kompletów do gry w tenisa stołowego, otrzymały   z rąk organizatorów  wszystkie świetlice, a  zwycięzca szybkiego układania szachów (39 sekund) Mariusz Witak z Rębkowa, komplet do gry w szachy. Po emocjach sportowych wszyscy udali się na wspólny,  zasłużony posiłek, przygotowany przez świetlicę w Rębkowie.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież