reklama

baner projekt 

reklama

No Name leci do USA. Pomóż naszym cheerleaderkom

Opublikowano: 10 kwiecień 2019, 07:47 Kategoria Sport
No NameDream Teamcheerleader
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

24 kwietnia w Stanach Zjednoczonych odbędą się Mistrzostwa Świata Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019.  Polskę będą reprezentować aktualne mistrzynie Polski ? cheerleaderki z No Name Garwolin. Niestety wyjazd do USA to ogromne koszty, dlatego dziewczyny potrzebują finansowego wsparcia.

Dream Team Junior z No Name Garwolin jest zespołem cheerleaders powołanym do kardy narodowej na Mistrzostwa Świata Cheerleaders Junior ICU Worlds 2019, które odbędą się w USA w dniach 24-26 kwietnia. To również aktualny Mistrz Polski Cheerleaders PSCh. Tytuł ten dziewczyny zdobyły w marcu na turnieju w Kielcach.

- Dałyśmy z siebie wszystko: wielogodzinne treningi, pot a czasami nawet łzy. Natomiast dzięki temu mamy możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Jednak do realizacji tego marzenia potrzebne jest nam Wasze  wsparcie.... Większości z nas nie stać na pokrycie całkowitego kosztu wyjazdu na te zawody. Z racji tego, że jest to sport drużynowy, musimy walczyć razem. Wyjazd 20-osobowego zespołu to koszt ok. 200 tys. zł. Mimo naszego dużego zaangażowania i wielu prób pozyskania środków, nadal brakuje nam ok. 70 tys. zł ? piszą na stronie specjalnie utworzonej zbiórki cheerleaderki.

reklama


W tej chwili brakuje jeszcze blisko 63 tys. zł, a czasu coraz mniej. - Pozwólcie poczuć te emocje, które towarzyszą nam na każdym turnieju, zwłaszcza, że tym razem mamy możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej ? apeluje zespół.

Link do zbiórki

łk


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz