Siatkarki z Długiej mistrzyniami powiatu

Opublikowano: 04 kwiecień 2019, 13:37 Kategoria Sport
siatkówkalożelechówsobolewekonomik

W garwolińskim LO odbył się finał mistrzostw powiatu w piłce siatkowej dziewcząt szkół Ponadgimnazjalnych. W decydującym turnieju brały udział cztery zespoły, obrończynie tytułu z ubiegłego roku – LO Garwolin, ZSP 1 Garwolin, ZSP Sobolew oraz LO Żelechów.

Zawody odbyły się we wtorek. W pierwszym półfinale zmierzyły się zespoły z LO Garwolin i LO Żelechów. Po trzy setowym pojedynku górą okazały się zawodniczki Liceum z Garwolina. W drugim półfinale zmierzyły się zespoły z ZSP 1 Garwolin i ZSP Sobolew, po zaciętym pojedynku górą okazały się siatkarki ZSP Sobolew pokonując koleżanki z garwolińskiego Ekonomika 3:2.

W meczu o trzecie miejsce pomiędzy LO Żelechów a garwolińskim Ekonomikiem, lepsze okazały się siatkarki z Żelechowa wygrywając 3:0. W meczu o pierwsze miejsce obrończynie tytułu z zeszłego roku po bardzo dobrym meczu, pokonały zespół z Sobolewa 3:0.

Siatkarki z Garwolińskiego Ogólniaka zagrały w składzie: kapitan Natalia Przybysz, Zuzanna Więckowska, Izabela Pawłowska, Aleksandra Gendek, Karolina Gałązka, Paulina Mikulska, Natalia Brojek, Alicja zawada, Dominika Gaładyk, Julia Dąbrowska, Joanna Babik, Natalia Kajka, Kinga Ryszkowska, Anna Kapczyńska, Małgorzata Kobus.  Trener Andrzej Frąckiewicz

Medale i puchary w imieniu starosty powiatu garwolińskiego wręczali dyrektor wydziału edukacji Janusz Kowalski oraz dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie Joanna Ostrowska.

Kolejność końcowa

  1. LO Garwolin – op. Andrzej Frąckiewicz
  2. ZSP Sobolew – op. Artur Chmielak
  3. LO Żelechów – op. Joanna Włodarczyk
  4. ZSP 1 Garwolin – op. Mariusz Mikulski

mat. pras.

Komentarze  

+2 #1 PanMily 2019-04-04 23:43
Au au au!
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież