Osiem medali pływaczek gimnazjum powiatowego

Opublikowano: 28 marzec 2019, 07:15 Kategoria Sport
pływaniegimnazjum powiatowegarwolin

Bardzo dobre starty zaliczyły pływaczki Gimnazjum Powiatowego w Garwolinie na mistrzostwach regionu siedleckiego w pływaniu.

Zawody odbyły się we wtorek 26 marca na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Świetnie spisały się dziewczyny w konkurencjach indywidualnych,  Alicja Więckowska, Emilia Frąckiewicz, oraz Agata Szaniawska zdobywając siedem medali, w tym trzy złote, trzy srebrne i jeden brązowy. Alicja Więckowska zdobyła dwa złota w stylu grzbietowym i dowolnym oraz jeden srebrny medal w stylu klasycznym. Emilia Frąckiewicz zdobyła złoto w stylu klasycznym, oraz dwa srebra w stylu grzbietowym i dowolnym. Agata Szaniawska zdobyła brąz w stylu dowolnym.

Bardzo dobrze spisała się sztafeta dziewcząt 6x25m stylem dowolnym w składzie Emilia Frąckiewicz, Alicja Więckowska, Agata Szaniawska, Natalia Frelik, Amelia Przybysz oraz Małgorzata Szulc zdobywając wicemistrzostwo regionu siedleckiego z wynikiem 1.44.53.

Dzięki bardzo dobrej postawie sztafety dziewczęta zakwalifikowały się po raz trzeci z rzędu na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież