reklama

baner projekt 

reklama

Cheerleaderki z Garwolina mistrzyniami

Opublikowano: 21 marzec 2019, 07:26 Kategoria Sport
dream teamno namecheer
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Złoto, srebro i brąz wywalczyły garwolińskie cheerleaderki na Mistrzostwach Polski Cheerleaders PSCh. Już niedługo będą reprezentowały nasz kraj na mistrzostwach świata w Stanach Zjednoczonych.

Mistrzostwa Polski Cheerleaders PSCh  2019  odbyły się w Kielcach w dniach 15 - 17 marca. Rywalizacja wyjątkowo miała miejsce w innej scenerii niż zwykle. Na ogół zawody tego typu odbywają się na halach sportowych, a tym razem nasze zawodniczki miały możliwość prezentować się w Kieleckim Teatrze Tańca. Na jego scenie rywalizowało ze sobą około 2100 tancerzy w trzech dywizjach: Performance Cheer, Pom Dance i Cheer.

W wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć również reprezentantek z Garwolina. Do udziału w mistrzostwach Klub ?NoName? wystawił trzy zespoły oraz dwa duety, trenowane przez Izabelę Nierwińską i Zofię Kisiel. - Wszystkie dziewczęta reprezentujące nasz Klub były bardzo zdeterminowane, by osiągnąć sukces. Ćwiczyły, poświęcając bardzo dużo czasu i energii na doskonalenie swoich umiejętności, ale opłacało się ? mówi Zofia Kisiel.

reklama


Zespół Dream Team zajął 2. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy), zespół Dream Team Junior ? 1. miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior), Zespół Dream Team Senior 2 ? 1. miejsce i tytuł Mistrza Polski PSCh  zdobyły pierwsze miejsce i zostały Mistrzyniami Polski! (Pom Dance Elite w kategorii wiekowej: senior II). Na podium stanęły także duety -  Pola Kwiatkowska/Jagoda Kałaska ? 3. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior młodszy) oraz Gora Gabriela Gora/Dominika Iwanenko ? 2. miejsce (Freestyle Pom w kategorii wiekowej: junior)

- Konkurencja na Mistrzostwach Polski była wyjątkowo duża, a rywalizacja zacięta. Nasze zawodniczki miały wspaniałych kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali je do walki i dodawali skrzydeł na scenie. Dzięki temu wszystkie nasze występy wyglądały naprawdę wyjątkowo, a zawody ostatecznie zakończyły się dla naszych tancerek ogromnym sukcesem. Niezmiernie cieszymy się wygraną, ale również kolejnymi doświadczeniami zdobytymi dzięki tym zawodom. Jesteśmy również dumne, że po raz kolejny mogłyśmy godnie reprezentować i rozsławiać Garwolin na całą Polskę, a w kwietniu również na cały świat ? komentuje Zofia Kisiel.

To właśnie cheerleaderki z Garwolina będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Cheerleaders 2019 na Florydzie. Możesz pomóc, zostając ich sponsorem.

mat.pras./oprac. red.

fot. mat.pras.

 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama