Damian Milewski trenerem Wilgi Garwolin

Opublikowano: 13 marzec 2019, 09:31 Kategoria Sport
wilga garwolindamian milewski

Damian Milewski został nowym trenerem IV-ligowej Wilgi Garwolin. Szkoleniowiec wczoraj przeprowadził pierwsze zajęcia z zespołem. – O wyborze zdecydowało doświadczenie trenera – zaznacza prezes GKS Waldemar Mrugała.

Nowy trener Wilgi prowadził w przeszłości m.in. stołeczne zespoły młodzieżowe Agrykoli i Drukarza. W CV ma także seniorskie drużyny Żyrardowianki Żyrardów i Legionovi Legionowo.

Umowa z Damianem Milewski została podpisana na czas nieokreślony. – Rozmawialiśmy jeszcze z dwoma trenerami. O ostatecznym wyborze zdecydowała wizja trenera na prowadzenie treningów, nowa myśl szkoleniowa oraz duże doświadczenie trenera w uczestnictwie w konferencjach i stażach – przyznaje w rozmowie z nami prezes GKS Waldemar Mrugała.

Cel szkoleniowca na rundę wiosenną jest jasny – zapewnić utrzymanie w IV lidze. Pierwszy trening z drużyną nowy trener przeprowadził wczoraj.

W kadrze Wilgi pojawili się nowi zawodnicy. Z Orła Unin do drużyny wrócił Kacper Kowalski. W kręgu zainteresowań jest środkowy pomocnik z klubu powiatu garwolińskiego.

łk

fot. facebook.com

Komentarze  

0 #5 Trener na linie...Wojtek63 2019-03-14 17:06
...nie tylko w Garwolinie.
Otóż Artur Kupiec trener trzecioligowej Broni Radom (niedawnego ligowego rywala Wilgi) zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Jego kadencja w Broni trwała 1,5 roku.
Jak podają serwisy ( między innymi strona Broni Radom) przyczyną rezygnacji był konflikt na linii Trener- Zarząd dotyczący transferów zawodniczych.
Cytować
-2 #4 Boroski Paullukas 2019-03-13 19:37
A co z Arhentinos ,szkoda by było jakby nie grał dla nas technicznie bardzo dobry ,co prawda nieskuteczny ,ale to można poprawić po zgraniu z zespołem
Cytować
+2 #3 ...majowy g. 2019-03-13 16:08
niezły wybór
Cytować
-4 #2 Czyżbya 2019-03-13 15:01
Chłopie, to nie ten.
Cytować
+7 #1 kowalskibedok 2019-03-13 13:49
Ten Kowalski to taka chorągiewka na wietrze....u nas sie obrazil na trenera Serka to uciekl do Unina a teraz powrot...
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież