Dziewczęta z Wilkowyi mistrzyniami regionu!

Opublikowano: 13 marzec 2019, 08:40 Kategoria Sport
unihokejwilkowyjagmina garwolinpiątkamiastków kościelny

W Hali Stulecia przy Szkole Podstawowej nr 5 imienia Janusz Korczaka w Garwolinie odbyły się Mistrzostwa Regionu Unihokeja Dziewcząt w kategorii klas IV-VI. W Zawodach wzięło udział pięć drużyn z dawnego województwa siedleckiego rywalizując w systemie „każdy z każdym”.

Dzięki uprzejmości dyrekcji oraz pomocy nauczycieli wf ze SP nr 5 w Garwolinie, jako gospodarz turnieju i zwycięzca rozgrywek powiatowych, występowała SP z Wilkowyi, drugim zespołem z naszego terenu była SP z Miastkowa Kościelnego. Ponadto Hala Stulecia gościła SP ze Starej Niedziałki (powiat miński) oraz dwie drużyny z powiatu siedleckiego SP nr 5 z Siedlec i SP ze Skórca.

Rywalizacja była bardzo zacięta, tym bardziej cieszy fakt, iż jedna z najmniejszych szkół w naszym powiecie zajęła pierwsze miejsce, wygrywając wszystkie mecze. Droga naszych triumfatorek ze Szkoły Podstawowej w Wilkowyi do awansu na trzy dniowe Mistrzostwa Mazowsza w Płocku wyglądała następująco:

SP Wilkowyja – SP Stara Niedziałka 3:1

SP Wilkowyja – SP Skórzec 2:0

SP Wilkowyja – SP nr 5 Siedlce 4:1

SP Wilkowyja – SP Miastków Kościelny 1:0

Klasyfikacja końcowa

  1. SP Wilkowyja
  2. SP Stara Niedziałka
  3. SP Miastków Kościelny
  4. SP nr 5 Siedlce
  5. SP Skórzec

Skład zwycięskiej drużyny: Gabriela Michalec, Maria Dąbrowska, Rozalia Winek, Weronika Winek, Oliwia Elmerych, Paulina Domarecka, Patrycja Kisiel, Milena Konopka, Kamila Dąbrowska, Karolina Dąbrowska, opiekun – Włodzimierz Jarzyna.

mat. pras.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież