Samorządowcy Górzna najlepsi w powiecie

Opublikowano: 26 luty 2019, 17:11 Kategoria Sport
futsalsamorządpiłka nożna

Już po raz 20. w Garwolinie  odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Radnych Miast i Gmin Powiatu Garwolińskiego. Najlepsi okazali się samorządowcy z Górzna. Okazja do rewanżu już 16 marca, podczas zmagań siatkarskich.

Turniej zainicjowany został 20 lat temu przez ówczesnego dyrektora MOSiR w Garwolinie, nieżyjącego Adama Bogusza. Tegoroczny turniej był pierwszym po ostatnich wyborach samorządowych, więc na parkiecie pojawiło się wielu nowych zawodników, w tym wójtowie Tomasz Kwiatkowski z Maciejowic, Maciej Błachnio z Sobolewa oraz Marcin Kołodziejczyk z gminy Garwolin i Waldemar Sabak z Górzna. Miasto Garwolin dzielnie reprezentowała burmistrz Marzena Świeczak.

W turnieju wystartowały reprezentacje radnych  z dziewięciu gmin. Patronat nad turniejem niezmiennie sprawuje starosta powiatu garwolińskiego. Zarząd powiatu garwolińskiego jest również fundatorem nagród. Organizatorem turnieju jest Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Kolejność końcowa turnieju

  1. Urząd Gminy Górzno
  2. Urząd Gminy Maciejowice
  3. Urząd Gminy Parysów
  4. Urząd Gminy Garwolin
  5. Urząd Miasta Garwolin
  6. Urząd Gminy Łaskarzew
  7. Urząd Miasta Pilawa
  8. Urząd Gminy Sobolew
  9. Urząd Miasta Żelechów

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Robert Włodarczyk (Maciejowice), nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał jego kolega z drużyny Karol Brojek. Królem strzelców został radny miasta Garwolina Grzegorz Gawryś

Okazja do rewanżu już w 16 marca w Górznie, kiedy samorządowcy zmierzą się w turnieju siatkówki.

mat. pras., opr. łk

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież