Druhowie z Unina najlepsi także pod siatką

Opublikowano: 23 styczeń 2019, 08:44 Kategoria Sport
siatkówkaospgórzno

Strażacy OSP Unin są najlepsi nie tylko w piłkę nożną. W niedzielę w Górznie wygrali także rywalizację druhów w siatkówkę.

Zawody odbyły się tydzień po rywalizacji w futsalu. Na starcie niedzielnych zawodów stanęło osiem drużyn, które najpierw rozegrały mecze grupowe. Dwa najlepsze zespoły awansowały do fazy pucharowej. W półfinałach OSP Unin pokonała OSP Zwola 2:0, a reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie wygrała 2:1 z OSP Podebłocie.

Trzecie miejsce w turnieju wywalczyli siatkarze z Podebłocia, którzy pokonali kolegów z gminy Miastków Kościelny 2:0. Wielki finał padł łupem OSP Unin. Strażacy z gminy Górzno wygrali z zawodowymi strażakami 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mikołaja Wielgosza z drużyny zwycięzców.

Wśród gości imprezy byli m.in. poseł Grzegorz Woźniak, , zastępca dyrektora Biura Logistyki Komendy Głównej PSP bryg. Jarosław Latuszek, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie st. kpt. Tomasz Biernacki, starosta powiatu Mirosław Walicki, prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP Waldemar Sabak z wiceprezesem Jerzym Jaroniem.

Ostateczna kolejność

  1. OSP Unin
  2. PSP Garwolin
  3. OSP Podebłocie
  4. OSP Zwola
  5. OSP Gocław
  6. OSP Sulbiny
  7. OSP Żelechów
  8. OSP Łaskarzew

łk

fot. ZP ZOSP RP

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież