Wilga Garwolin rozpoczęła przygotowania do wiosny [wideo]

Opublikowano: 16 styczeń 2019, 08:30 Kategoria Sport
wilga garwolinsparingiprzygotowania

Na ponad dwa miesiące przed planowanym terminem wznowienia IV-ligowych rozgrywek, przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Wilgi Garwolin. GKS rozegra dziewięć sparingów.

Pierwszy trening w 2019 roku podopieczni Sergiusza Wiechowskiego odbyli wczoraj. Ponadgodzinne zajęcia polegały na rozruchu biegowym na obiektach przy Sportowej.

Tradycyjnie to elementom kondycyjnym będą podporządkowane pierwsze treningi. - Planujemy 10 jednostek biegowych/tlenowych, później na koniec stycznia, wkroczymy w serię gier kontrolnych. Mamy zaplanowanych dziewięć sparingów - mówi w rozmowie z nami trener 8. drużyny po rundzie jesiennej Sergiusz Wiechowski. – Tamta zima pokazała, że w tym okresie mamy problem z zebraniem kadry na treningi. Mam nadzieję, że zawodnicy podejdą do tegorocznych przygotowań z większą powagą – dodaje.

Póki co żaden z zawodników, który jesienią występował w Wildze, nie poinformował o chęci odejścia do innego klubu. Nie jest wiadome, czy kadra IV-ligowca zostanie wzmocniona nowymi piłkarzami.

Na inaugurację rundy wiosennej, w przedostatni weekend marca,  Wilga zmierzy się na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi, która w Garwolinie przegrała 0:1.

Do wznowienia ligi GKS ma zaplanowanych dziewięć sparingów. Pierwszy mecz kontrolny 26 stycznia na wyjeździe z MKS Piaseczno.

Plan sparingów Wilgi Garwolin przed rundą wiosenną

26 stycznia (sobota) – MKS Piaseczno (IV liga) – Piaseczno

2 lutego (sobota) – Mazur Radzymin (LO) – Miętne

9 lutego (sobota) – Escola Varsovia (CLJ) – Miętne

16 lutego (sobota) – Błonianka Błonie (IV liga) – Milanówek

23 lutego (sobota) – KS Raszyn (IV liga) – Miętne

2 marca (sobota) – Hutnik Huta Czechy (LO) – Miętne

9 marca (sobota) – Milan Milanówek (LO) - Mietne

16 marca (sobota) – Sparta Jazgarzew (IV liga) oraz Huragan Wołomin (IV liga) - Miętne

Łukasz Korycki

fot. arch.

Komentarze  

0 #2 TransferySW 2019-01-17 11:34
Jak to żaden zawodnik nie zgłosił chęci odejścia z klubu? Dominik Zabiegałowski podobno jedną nogą jest w Zrywie Sobolew a Rafał Macioszek w Hutnik Huta Czechy...
Cytować
0 #1 będzie lepiejMichał 2019-01-16 23:32
Jak widać na załączonym obrazku, za plecami trenera tablica z wynikami meczów i zaklinaniem rzeczywistości "W Wildze będzie lepiej!!!" Jakoś trudno w to uwierzyć, ale co nam pozostaje? Wiara przenosi góry, Życzę samych zwycięstw
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież