Udany weekend lekkoatletów Wilgi

Opublikowano: 15 styczeń 2019, 08:21 Kategoria Sport
wilga garwolinlekkoatletykamaciejowice

W hali AWF w Warszawie, odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny w którym wystąpiło ponad 700 startujących. Nie zbrakło w tym gronie zawodników Wilgi Garwolin, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Pierwsze miejsce w trójskoku zdobyła juniorka młodsza Julia Biernacka, która w najlepszej próbie uzyskała 10.84 m. - Julka przygotowuje się do startu w Halowych Mistrzostwach Polski  w Toruniu i wynik ten jest niezłym prognostykiem przed czekającą ją rywalizacją. Należy tu podkreślić, że na co dzień nie trenujemy w warunkach startowych, gdyż w Garwolinie nie mamy ku temu warunków - dodaje trener Stanisław Buszta.

Z pozostałych startujących bardzo dobrze spisał się 17-letni Karol Sękulski, który pewnie zwyciężył w skoku wzwyż  z wynikiem 183 cm, a trzecie miejsce zajął jego kolega klubowy – 16-letni Marcel Paciorek – 170 cm.

Dzień później w Maciejowicach, zorganizowane zostały biegi na dystansie 3 km „Policz się z cukrzycą”, gdzie pierwsze miejsca przypadły biegaczom Wilgi Garwolin. W kategorii kobiet zdecydowanie zwyciężyła Aleksandra Borkowska, w wśród mężczyzn Marcel Paciorek. Otrzymali oni z rąk organizatorów pamiątkowe koszulki, medale i puchary.

mat. pras.

fot. na zdjęciu K. Sękulski

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież