Czwarta wygrana Zdrowia w II PLF

Opublikowano: 13 styczeń 2019, 21:03 Kategoria Sport
futsalzdrowie garwolinfutsal ursus

Po pewne trzy punkty w II Polskiej Lidze Futsalu sięgnął zespół Zdrowia. Drużyna z Garwolina odniosła czwarte zwycięstwo w rozgrywkach i zbliżyła się do liderującej Victorii Sulejówek, która straciła punkty w meczu z Borem Regut.

Mecz nr 5 sezonu 2018/2019 podopieczni Karola Kopcia rozegrali w hali Ursusa w Warszawie. Wobec absencji Rafała Głąbickiego, Arkadiusza Wardaka i Michała Zielińskiego, szansę otrzymali Damian Papiernik, Artur Meloyan i Damian Matysiak.

Przedostatnia drużyna ligi nie stanowiła ciężkiej przeprawy dla wicelidera znad Wilgi. Już do przerwy Zdrowie prowadziło 9:1. Po zmianie stron goście strzelili „tylko” cztery gole, bo wiele akcji kończyło się na indywidualnych zagraniach przyjezdnych. Najwięcej trafień zanotował Paweł Pyra (4). Hat-tricka ustrzelili Sebastian Papiernik i Marcin Makulec.

W 6. kolejce II PLF doszło do niespodzianki. Victoria Sulejówek tylko zremisowała z Borem Regut 8:8. To oznacza, że MLKS przewodzi stawce, ale z przewagą czterech punktów i jednym meczem rozegranym więcej.

W sobotę w Garwolinie Zdrowie zagra z Akademią El Pistorelo.

Futsal Ursus – Zdrowie Garwolin 2:13 (1:9)
Bramki dla Zdrowia: Paweł Pyra 4 (1`, 1`, 7`, 31`), Sebastian Papiernik 3 (4`, 18`, 25`), Marcin Makulec 3 (7`, 8`, 14`, 29`), Damian Papiernik 18`, Damian Matysiak 29`
Zdrowie: Fic, Gac, Kopeć, Makulec, Matysiak, Meloyan, D. Papiernik, S. Papiernik, Pusek, Pyra, Zalewski, Mateusz Zieliński.

łk

fot. GLP

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież