SPS Bell 4CV Garwolin wycofuje się z rozgrywek ligowych!

Opublikowano: 21 grudzień 2018, 21:08 Kategoria Sport
siatkówkasps

Ostatnia drużyna mazowieckiej III ligi SPS Bell 4CV Garwolin wycofuje się z rozgrywek ligowych.

Zespół, po ośmiu sezonach gry w IV i III lidze został wycofany z rozgrywek. Informację na facebooku przekazał Paweł Grabowski z zarządu klubu. „Z wielkim smutkiem informujemy, że z powodu problemów z zebraniem kadry jesteśmy zmuszeni wycofać się z rozgrywek III ligi MWZPS. Tym samym działalność drużyny seniorów zostaje zawieszona. Nie rozwiązujemy klubu, mamy w głowach kilka pomysłów na inną formułę działalności, także zostańcie z nami. Będziemy Was informować jak uda się te pomysły przekuć na rzeczywistość” – czytamy w komunikacie.

Dalej rozgrywający drużyny pisze, że „nie było innego wyjścia”. Oby wycofanie z rozgrywek nie oznaczało początku końca siatkarskiego klubu z Garwolina.

W tym sezonie SPS w 10 spotkaniach tylko raz schodził z parkietu zwycięski. W poprzednich sezonie drużyna z Garwolina zajęła czwarte miejsce w rozgrywkach III ligi. Największe ociągnięcie zespołu seniorów to mistrzostwo III ligi w sezonie 2016/2017. Wtedy też SPS był o krok od awansu do II ligi w turnieju barażowym rozgrywanym nad Wilgą.

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież