Piątka mistrzem powiatu w koszykówce

Opublikowano: 18 grudzień 2018, 10:29 Kategoria Sport
koszykówka

W poniedziałek w Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie odbył się finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej w kategorii chłopców klas IV-VI.

W pierwszym półfinale zawodnicy SP 5 Garwolin pokonali SP Pilawa 9:8, w drugim zespół SP 2 Garwolin wygrał z SP w Głoskowie 25:6.

Brązowy medal mistrzostw powiat zdobyli koszykarze z Pilawy, którzy pokonali rówieśników z Goskowa 13:8. W wielkim finale Piątka okazała się lepsza od Dwójki, wygrywając 16:11.

Skład SP 5: Jakub Szczawiński, Paweł Jasiński, Filip Wielgosz, Konrad Wasilewski, Mikołaj Kaczyński, Wojciech Szczawiński, Aleks Głowacz, Rafał Kowalski, Tomasz Kotlarski, Mikołaj Kuźma, Igor Paziewski, Szymon Masny. Opiekunowie: Karol Zawadka i Maria Brzeźnicka.