reklama

baner projekt 

reklama

Eksperymenty w składzie SPS

Opublikowano: 11 grudzień 2018, 08:37 Kategoria Sport
siatkówkasps
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Bez zdobyczy punktowej z wyjazdowego meczu wrócili siatkarze SPS Bell 4CV. Drużyna z Garwolina uległa GOSiR Blue Gaz Mrozy 0:3. Na przyjęciu zagrał nominalny libero SPS.

Po raz kolejny drużynę z Garwolina nie ominęły problemy kadrowe. Na spotkanie w Mrozach SPS udał się w zaledwie 7-osobowym składzie. Trener Maciej Antonik postanowił zmienić ustawienie. Nominalny libero Marcin Ozimek zagrał na przyjęciu. Jego miejsce zajął Krzysztof Bogdanowicz.

- Jeśli nie idzie, to musimy testować nowe rozwiązania przed drugą częścią sezonu ? komentuje trener SPS. Niestety, eksperyment kadrowy nie przyniósł efektu w postaci zdobyczy punktowych na boisku GOSiR.

reklama


SPS przegrał w trzech setach, odpowiednio do 20, 21 i 19. - Nasza gra falowała, ale nie dużo zabrakło nam by wynik był w inną stronę. Myślę, że zespół z Mrozów bez swojego atakującego miałby z nami duży problem. Natomiast u nas zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Kamil Trzpil, który z niemal 100-procentową skutecznością kończył piłki na środku siatki. Pozytywnie należy ocenić także występ Bogdanowicza na libero ? dodaje trener.

W sobotę o godz. 16 SPS zagra u siebie z Jaguarem Wolanów. 

SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - SPS Bell 4CV Garwolin 3:0 (20, 21, 19)

SPS: Rosłaniec, Ozimek, Grabowski, K. Mikulski, Trzpil, Gajownik, Bogdanowicz (libero).

łk

fot. arch.

Tabela III ligi mazowieckiej (źródło: MWZPS)

łk

fot. arch.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama

TOP

reklama