Piłkarze OSP Rębków z awansem do turnieju powiatowego

Opublikowano: 04 grudzień 2018, 08:32 Kategoria Sport
gmina garwolinospfutsal

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Garwolinie odbył się I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Garwolin w piłce nożnej halowej.

Turniej był jednocześnie eliminacjami gminnymi  przed zawodami powiatowymi. W sobotniej rywalizacji wzięło udział pięć jednostek straży pożarnej oraz gościnnie drużyna Gminy Garwolin.

Ekipy podzielono na dwie grupy po trzy drużyny. Zwycięzców grup awansowali do półfinałów, a zespoły z miejsc 2-3. o wejście do czołowej czwórki grały w barażach. W półfinałach OSP Rębków pokonał Gminę Garwolin 3:0, a OSP Ruda Talubska okazała sie lepsza od druhów z Taluby-Feliksina 2:1.

Trzecie miejsce turnieju wywalczyła reprezentacja Gminy Garwolin, która pokonała OSP Taluba-Feliksin 2:1. O ostatecznym triumfie decydowała jedna bramka. Minimalnie lepsi od strażaków z Rudy Talubskiej okazali się druhowie z Rębkowa, którzy wygrali 1:0.

Pamiątkowe puchary oraz dyplomy, w imieniu wójta gminy Marcina Kołodziejczyka, wręczał przewodniczący rady gminy Bernard Makulec.