Siódma porażka SPS

Opublikowano: 03 grudzień 2018, 06:38 Kategoria Sport
spssiatkówka

Kolejny mecz zdobyczy punktowanej zanotowali siatkarze SPS Bell 4CV Garwolin. Tym razem zespół znad Wilgi został pokonany przez KS Zawkrze Mława.

W spotkaniu 8. kolejki mazowieckiej III ligi przeciwnikiem SPS była drużyna z Mławy. Goście w hali przy Żwirki i Wigury wygrali partię otwarcia 25:34. W drugim secie zawodnicy KS Zawkrze wygrali pewnie 25:14. Nadzieje gospodarzom dało wygranie trzeciej części gry 25:19. Do tie-breaka jednak nie doszło, bo przyjezdni przypieczętowali wygraną w meczu triumfem w czwartym secie 25:19.

Dla SPS, który ma na koncie tylko jedno zwycięstwo, była to siódma porażka w sezonie. - Mimo porażki w tym spotkaniu widziałem zespół grający z ambicją w siatkówkę. Chłopakom zależało nam wygranej. Graliśmy solidnie. Pojedyncze błędy zadecydowały o przegranej. Myślę, że zasłużyliśmy chociaż na punkt oceniając przebieg tego spotkania ? komentuje trener SPS Maciej Antonik.

W następnej kolejce drużyna z Garwolina zagra na wyjeździe z GOSiR Mrozy.

SPS Bell 4CV Garwolin ? KS Zawkrze Mława 1:3 (-23, -14, 19, -19)

SPS: Robakowski, Zawisza, Kisiel, Bogdanowicz, Trzpil, K. Mikulski, Ozimek (libero) - Grabowski.