SPS ostatnią drużyną ligi

Opublikowano: 26 listopad 2018, 07:03 Kategoria Sport
siatkówkasps

Po szóstej porażce, tym razem z SPS Radmot Jedlińsk, zawodnicy SPS Bell 4CV Garwolin spadli na ostatnie miejsce w tabeli mazowieckiej III ligi.

W sobotę na parkiecie garwolińskiej hali spotkały się dwa zespoły, które w nazwie mają SPS. To co łączyło obie drużyny to także postawa w bieżącym sezonie i zaledwie jedno zwycięstwo.

Dwa pierwsze sety miały podobny przebieg. Wyrównane ¾ partii, a w końcówkach goście zdobywali przewagę, która decydowała o wygraniu tych części gry. Zimny prysznic pobudził nieco gospodarzy, którym udało się wygrać trzeciego seta. Niestety w czwartym, bardziej zmotywowaniu przyjezdni wygrali 25:22, odnosząc drugie zwycięstwo w sezonie. Porażka dla drużyny z Garwolina oznacza spadek na ostatnie miejsce w tabeli mazowieckiej III ligi.

- Mecz był nierówny w naszym wykonaniu. To wyglądało tak, jakbyśmy nie chcieli zdobyć w nim punktów. Po dwóch setach wygranych rywal myślał, że mecz sam się dokończy, wygraliśmy trzeciego seta oraz w czwartym wszystko wskazywało też na doprowadzenie do piątego seta. Prowadzenie 4:0 oraz 14:10 wszystko na to wskazywało. Jednak przestoje w grze doprowadziły do przegrania meczu – relacjonuje trener SPS Maciej Antonik. - Ciężko coś więcej napisać po tym, jak przegraliśmy z ostatnią drużyna tabeli. Nie daliśmy z siebie wszystkiego w tym meczu niestety. Musimy zacząć grać bez presji i nie patrzeć na tabele – dodaje.

SPS Bell 4CV Garwolin –SPS Radmot Jedlińsk 1:3 (-21, -20, 26, -22)

SPS: Grabowski, Zawisza, Kisiel, K. Mikulski, Trzpil, Staniak, Ozimek (libero) oraz Rosłaniec, Robakowski, Bogdanowicz.

Tabela III ligi mazowieckiej (źródło: MWZPS)

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież