Sezon halowy w Woli Łaskarzewskiej otwarty

Opublikowano: 25 listopad 2018, 09:05 Kategoria Sport
futsalglhsnajper cup

Zespół FC Pocoonwychodził wygrał turniej Snajper Cup, który tradycyjnie inauguruje sezon halowy w Woli Łaskarzewskiej, gdzie dzisiaj wystartowała VII edycja Gminnej Ligi Halowej Futsal Cup.

Inauguracją sezonu halowego 2018/19 w Woli Łaskarzewskiej był turniej Snajper Cup. We wczorajszych zawodach wzięło udział osiem zespołów. - Cieszy fakt, że wiele z nich opierało się na młodych zawodnikach, którzy dzielnie walczyli ze starszymi kolegami. Słowa szacunku należą się wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia stworzyli miłą i przyjazną atmosferę w duchu fair play ? komentuje organizator Filip Rutkowski ze Snajpera Sośninka.

Wiele emocji przyniósł mecz o brązowe medale, gdzie Snajper Team zwyciężył z Miejscowymi Kopaczami dopiero w rzutach karnych. W finale lepszy od Kisiel Teamu okazał się FC Pocoonwychodził, wygrywając 3:2. Królem strzelców został Mateusz Michalec z drużyny Mistrzów (7 bramek), który pokonał w konkursie karnych swojego kolegę z drużyny Marka Górskiego (również 7 bramek). Najlepszym bramkarzem został Emilian Choim (Miejscowi Kopacze), a MVP Damian Matysiak (Kisiel Team).

Organizatorzy dziękują wójtowi gminy Łaskarzew, radzie gminy Łaskarzew i dyrekcji z pracownikom Szkoły Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej za możliwość organizacji turnieju.