Memoriał im. Piotra Ekierta po raz piąty

Opublikowano: 05 październik 2018, 14:30 Kategoria Sport
memoriał Piotra EkiertaHoryzontkolarstwo

Jak co roku najpierw kolarze zapalą znicz na grobie Piotra Ekierta, a dopiero później rozpoczną się wyścigi. W zawodach może wziąć udział każdy. Na najlepszych czekają nagrody.

W najbliższą niedzielę, 7 października odbędzie się V Memoriał im. Piotra Ekierta pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Garwolińskiego. Organizatorem wydarzenia jest Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”. Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 9:00. Na cmentarzu miejscowym w Garwolinie kolarze złożą kwiaty i zapalą znicze na grobie Piotra Ekierta.

Od godziny 10:00 do godziny 12:00 będzie działało biuro zawodów w Kolonii Unin. Wyścigi rozpoczną najmłodsi. Dzieci wystartują w samo południe. O 13:00 na starcie zawodów pojawią się zawodnicy ścigający się na rowerach szosowych. Kobiety, juniorzy oraz zawodnicy w kategorii M50 i M60+ będą mieli do pokonania blisko 34 kilometry. Na mężczyzn ścigających się w kategorii M20, M30 i M40 czeka dystans niespełna 51 km. Kilka minut po 13:00 wystartują także zawodnicy kategorii rower dowolny. Wszyscy do przejechania będą mieli 17 km. Zawody zakończy wspólne ognisko i oczywiście dekoracja zwycięzców.

Więcej informacji

jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież