Garwolińscy siatkarze rozpoczynają nowy sezon

Opublikowano: 03 październik 2018, 06:27 Kategoria Sport
siatkówkasps

Z dużymi zmianami w kadrze sezon 2018/2019 rozpoczyna zespół SPS Bell 4CV Garwolin.

Przygotowania do kolejnego startu na III-ligowych parkietach drużyna z Garwolina rozpoczęła cztery tygodnie temu. Z zespołu odeszli dwaj podstawowi środkowi Damian Wilki i Marcin Harazim. W ich miejsce kadrę zasilili Daniel Gajownik i Piotr Mikulski. Pod znakiem zapytania stoi dalsza gra w SPS Krzysztofa Zawiszy i Tomasza Rosłańca.

Duże zmiany w kadrze skłaniają do ostrożnym dywagacji na temat miejsca na koniec sezonu 2018/2019. – Wiadomo, że zawsze gra się o najwyższe cele, ale patrząc realistycznie w tym roku mamy słabszy potencjał kadrowy niż w ubiegłym sezonie. Byłbym zadowolony, gdybyśmy zmieścili się w piątce najlepszych zespołów ligi – przyznaje w rozmowie z nami trener SPS Maciej Antonik.

Nowy sezon drużyna z Garwolina rozpocznie od trzech pojedynków na własnym parkiecie. Inauguracja w sobotę 6 października o godz. 16 meczem z Iskrą Warszawa w hali CSiK.

W gronie III-ligowych zespołów jest dwóch beniaminków SPS Radmot Jedlińsk oraz ADS Wolta. Pozostałe drużyny: UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki, UKS Iskra Warszawa, UKS Olimp Skaryszew, GKS JAGUAR Wolanów, GOSiR Mrozy, KS Zawkrze Mława, Wicher Kobyłka, KS Camper Wyszków, MKS MDK Warszawa.

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież