Nabór do nowych grup w AMP Progres

Opublikowano: 03 wrzesień 2018, 11:00 Kategoria Sport

Akademia Młodego Piłkarza „Progres” oraz Stowarzyszenie SMPN „Progres Garwolin’’ ogłaszają nabór do nowych grup.

 

Spotkanie organizacyjne na rok 2018/2019 odbędzie się w czwartek 6 września o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie, ul. II Armii Wojska Polskiego 20. (szkoła za nowym kościołem).

Nowe grupy powstaną dla roczników 2012/2013 oraz 2014/2015.

Nabór uzupełniający trwa do końca września dla dzieci początkujących i zaawansowanych z roczników 2011,2010,2009,2008,2007,2006  oraz 2005.

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są całkowicie darmowe ! Zachęcamy do uczestnictwa! 

Akademia Młodego Piłkarza „Progres” od 5 lat prowadzi zajęcia na terenie powiatu Garwolin. Jesteśmy jedną z najlepszych szkółek dla małych piłkarzy i piłkarek w Polsce. Wszystkie nasze grupy rozgrywają spotkania w Mazowieckiej Lidze oraz biorą udział w licznych turniejach. Na swoim koncie mamy szereg sukcesów sportowych jak i wychowawczych. Liczne grono naszych zawodników powoływane jest na konsultacje kadry Mazowsza.

Zajęcia prowadzone są przez wyszkolonych trenerów, którzy są także nauczycielami Wychowania Fizycznego. Każdy prowadzący posiada przygotowanie pedagogiczne oraz licencje MZPN. Treningi organizowane są przez 2 lub 3 trenerów tak, aby można było maksymalnie zindywidualizować proces szkolenia.

Zajęcia dla przedszkolaków prowadzone są w formie gier i zbaw. Przede wszystkim chcemy rozkochać Wasze pociechy w sporcie a piłka przy nodze jest tylko dodatkiem i kierunkowskazem.

Dla naszych piłkarzy i piłkarek organizujemy letnie i zimowe obozy sportowe. Wyjazdy kilkudniowe cieszą się ogromną popularnością.

Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 16:30 do 21:00. Jesteśmy w stanie zawsze zaproponować dogodny termin.

Główny oddział: Garwolin

Dodatkowe lokalizacje dla przedszkolaków:

Parysów – Głosków – Górzno – Zakrzew gm. Wilga – Michałówka.

W naszej Akademii panuje rodzinna atmosfera. Każdy służy pomocą i chętnie odpowie na Państwa pytania.

Kontakt do koordynatora Akademii – Kacper Szczepański tel. 600 462 545.

Pierwsze zajęcia dla nowych uczestników są całkowicie darmowe ! Zachęcamy do spróbowania swoich sił.

Tekst płatny