Kolejna runda Pucharu Polski za drużynami z powiatu

Opublikowano: 30 sierpień 2018, 12:02 Kategoria Sport
puchar polskipromnikamurburzawilga garwolinzrywhutnikwilga miastków

Promnik Łaskarzew, Hutnik Huta Czechy, Zryw Sobolew i Wilga Miastków Kościelny – to drużyny, które przeszły 2. rundę okręgowego Pucharu Polski.

ŁKS pokonał na wyjeździe A-Klasowy Bór Regut 3:2. Bramki dla Promnika, występującego w okręgówce, strzelali Albert Siembora (dwie) i Piotr Jaworski.

2. rundy nie udało się przejść innym zespołom z powiatu, występującym w Lidze Okręgowej. Burza Pilawa i Amur Wilga uległy niżej notowanym rywalom po seriach rzutów karnych. Pilawian pokonał B-klasowy klub z Wesołej. Po 90 minutach był remis 3:3, w serii jedenastek Burza przegrała 4:5. Z kolei Amur Wilga w regulaminowych czasie gry zremisował z Wisłą Dziecinów (A-Klasa) 1:1. W rzutach karnych Wisła wygrała 4:3.

W 3. rundzie Promnik zagra na wyjeździe z KTS Weszło Warszawa (B-klasa). Mecz 5 września. W kolejnej rundzie na zwycięzcę tego spotkania czeka wygrany z pary Walko Kosów – Olimpia Warszawa. Od 4. rundy do rozgrywek przystąpi Wilga Garwolin. Wiadomo już, że GKS zagra z przedstawicielem grupy północnej IV ligi Ząbkovią Ząbki. Mecz 12 września o godz. 16 w Garwolinie.

Zespoły z okręgu siedleckiego mecze 2. rundy rozgrywały 29 sierpnia. Trzy drużyny z powiatu garwolińskiego w komplecie awansowały dalej. Zryw Sobolew pokonał na wyjeździe Wicher Sadowne 4:2, a Wilga Miastków Kościelny wygrała w Tęczkach z Niwą 3:2. Bez gry awansował Hutnik Huta Czechy. Rywal lidera okręgówki – Victoria Kałuszyn – wycofał się z rozgrywek. Nie jest jeszcze znany układ par 3. rundy siedleckiego PP.

Aktualizacja, 31 sierpnia, godz. 17.30. Rozlosowano pary 4. rundy siedleckiego PP. IV-ligowy Orzeł Unin pojedzie do Sobolewa na mecz ze Zrywem (LO), Hutnik Huta Czechy (LO) zagra z ULKS Gołąbek (B-Klasa), a Wilga Miastków (LO) z Tygrysem Huta Mińska (LO). Mecze 12 września o godz. 16.30

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież