B-Klasa wraca wiosną

Opublikowano: 08 listopad 2011, 12:54 Kategoria Sport
piłka nożnasnajper sośninkaorzeł parysówamur wilga

W zgoła odmiennych nastrojach rundę jesienną warszawskiej B-Klasy kończą zawodnicy Snajpera Sośninka i Orła Parysów. Ci pierwsi, po wyjazdowym zwycięstwie z Rzaktą, umocnili się na pozycji wicelidera. Tabelę zamyka Orzeł, który przegrał z Przelewem Glinianka 3:6.

Wynik meczu Snajpera z Rzaktą został ustalony w pierwszych 45 minutach. Na bramkę Dariusza Zająca 10. minucie szybko odpowiedzieli goście wykorzystując rzut karny. Przed zmianą stron prowadzenie gościom dał Waldemar Paszkowski, wynik podwyższył ponownie Dariusz Zając.

W drugiej połowie Snajper koncentrował się głównie na obronie. ? Mieliśmy kilka okazji do strzelenia bramki z kontry, ale nic nie chciało wpaść. Rywale mieli przewagę, ale z akcjami dochodzili tylko do pola karnego ? relacjonuje Damian Richer, prezes drużyny z Sośninki.

Na spotkanie do Rzakty, razem z zawodnikami Snajpera, przyjechała kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy głośnym dopingiem wspierali drużynę przez 90minut.

Snajper po rundzie jesiennej ustępuje tylko Victorii II Sulejówek. Porażka z rezerwami IV-ligowca była jest do tej pory jedyną drużyny z gminy Łaskarzew, która ma na koncie także dwa remisy.

KS Rzakta ? Snajper Sośninka 1:3
Bramki dla Snajpera: Dariusz Zając 2, Waldemar Paszkowski
Snajper: Ł. Kępka(A. Krawczyk), M.Kępka, Wiśnioch, Kargol, Długosz, W. Paszkowski (Jóźwicki), C. Krawczyk, A. Paszkowski (Richert), Moczulski, Zając, Wichowski (Ekert).

W innych nastrojach po meczu z Przelewem byli zawodnicy Orła Parysów. Podopieczni Andrzeja Mikulskiego przegrali z Przelewem Glinianka 3:6. Goście strzelili szybko dwie bramki.

Do przerwy Orzeł przegrywał 2:3. ? Zaczynaliśmy mieć przewagę, ale każda kontra Przelewu kończyła się bramką. Brakuje nam umiejętności i trochę szczęścia ? przyznaje trener parysowian. Orzeł jest na ostatnim miejscu w tabeli po rozegraniu rundy jesiennej. ? Na pewno musimy wzmocnić się 2-3 zawodnikami, ale kto przyjdzie grać do B-Klasy ? dodaje.

Orzeł Parysów ? Przelew Glinianka 3:6
Bramki dla Orła: Korneliusz Sionek, Paweł Anczarski II, Dominik Robakowski
Orzeł: Ł. Kwiatkowski, Rękawek, Antosiewicz, Anczarski I, Jóźwicki, K. Kwiatkowski, Serżysko, K. Sionek, Piętka, Anczarski II, O. Maruszak (Kondej).

Tydzień wcześniej rundę jesienną zakończył Amur Wilga, który w weekend pauzował.