Wilga rozpoczęła przygotowania do sezonu

Opublikowano: 11 lipiec 2018, 08:35 Kategoria Sport
wilga garwolin

Piłkarze IV-ligowej Wilgi Garwolin rozpoczęli przygotowania do sezonu 2018/2019. W planach GKS ma rozegranie czterech sparingów. Najbliższy już w sobotę.

Kilkudziesięciominutowe wczorajsze zajęcia rozpoczęły się od krótkiej przebieżki. Później piłkarze wykonywali pierwsze ćwiczenia z piłką okiem Sergiusza Wiechowskiego, dla którego będzie to czwarty sezon w roli trenera Wilgi.

Na boisku w Miętnem trenowało kilkunastu zawodników. - Początek będzie trudny, bo część chłopaków jest na urlopach lub obozach. Treningi będą wytrzymałościowo-siłowe. Ostatnie zajęcia w tygodniu będziemy przeznaczać na gierki taktyczne – komentuje szkoleniowiec.

Sergiusz Wiechowski pytany o roszady kadrowe, nie zdradza wiele. – Większość piłkarzy z kadry jest po rozmowach z prezesem. Nie słyszałem, żeby ktoś chciał odejść lub, żeby jakiś klub zgłosił się po któregoś piłkarza. Na ten czas nie wiadomo, co z wypożyczeniem Daniela Kosobuckiego – komentuje szkoleniowiec. Na czwartkowym treningu GKS ma pojawić się dwóch nowych piłkarzy przymierzanych do kadry.

W planach Wilga rozegra cztery sparingi, najbliższy w sobotę. 1. kolejka IV ligi zaplanowana jest na 11/12 sierpnia. GKS zagra na wyjeździe ze Zniczem II Pruszków.

Plan sparingów Wilgi Garwolin

14 lipca (sobota) – Mazur Radzymin (LO) – Miętne, godz. 11

18 lipca (środa) – Huragan Wołomin (IV liga) – Miętne, godz. 18.30

28 lipca (sobota) – Sparta Jazgarzew (IV liga) – Miętne, godz. 11

4 sierpnia (sobota) – Hutnik Huta Czechy (LO) – miejsce do ustalenia

Wkrótce w portalu o przygotowaniach beniaminka IV ligi Orła Unin.

łk

fot. arch.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież