Siatkarze Dwójki mistrzami powiatu

Opublikowano: 16 kwiecień 2018, 06:42 Kategoria Sport
siatkówkazsp 2 garwolinzsp sobolewzsp żelechówlo garwolin

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Garwolinie zdobyli złoty medal Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.

Turniej finałowy odbył się 29 marca w ZSP nr 2. Gospodarze w pierwszym półfinale pokonali ZSP Żelechów 3:0. Drugi finalistą zostali zawodnicy LO Garwolin, który ograli ZSP Sobolew 3:0. W meczu o trzecie miejsce uczniowie z Żelechowa pokonali rówieśników z Sobolewa 3:0.

Wielki finał został rozstrzygnięty dopiero po pięciu setach. W tie-breaku lepsi okazali się podopiecznie Wojciecha Kaczyńskiego z Dwójki.

Skład złotych medalistów: Kamil Mikulski, Adrian Kosiorek, Miłosz Przybysz , Daniel Tkaczyk, Bartosz Mikulski, Paweł Mikulski, Mateusz Grzywacz, Szymon Kozicki, Paweł Makulec, Jakub Kobziński, Szymon Kowalczyk, Kamil Zawadzki.