reklama

baner projekt 

reklama

Ligi LZS podsumowane

Opublikowano: 25 sierpień 2021, 16:00 Kategoria Sport
lzspiłka nożna
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

 Koniec wakacji to czas podsumowań sportowych zmagań w Powiatowej Lidze LZS. W niedzielę odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznych zmagań.

Puchary i nagrody wręczali zawodnikom: Mirosław Walicki - Starosta Powiatu Garwolińskiego, Marcin Kołodziejczyk - Wójt Gminy Garwolin, Jerzy Jaroń - Wójt Gminy Miastków Kościelny, Kazimierz Sionek - Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Garwolinie, Piotr Kapica - Skarbnik Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Garwolinie oraz Piotr Zając w imieniu Wójta Gminy Górzno Waldemara Sabaka. Gratulacje zgromadzonym przekazała również Elżbieta Woźniak-Sionek.

?Sportowa rywalizacja sezonu 2020/2021 powoli dobiega końca. Cieszymy się, że mieszkańcy Powiatu Garwolińskiego są aktywni, że mamy wspaniałych zawodników, którzy rywalizują i dostarczają wielu sportowych emocji. Dziękujemy Zawodnikom za tą aktywność, za chęci i promocję kultury fizycznej w naszym powiecie, dziękujemy organizatorom za podejmowane działania i koordynację sportowych wydarzeń! Cieszymy się i jesteśmy dumni, że Powiatowa Liga LZS nieustannie się rozwija, a kolejne pokolenia mieszkańców Powiatu garwolińskiego mogą w niej spełniać swoje sportowe pasje! Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, najlepszym zawodnikom, strzelcom i bramkarzom? ? czytamy na stronie starostwa.

reklama


Najlepszym bramkarze II ligi został Patryk Dróżdż, w I lidze ten tytuł odebrał Hubert Nowak,

Zestawienia wyników poniżej

1ligatabela

1ligakrol

2ligatabela

2ligakrol

info. i fot. garwolin-starostwo.pl, opr.red.


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz