Garwolin ma szansę znaleźć się na tegorocznej Trasie Świątecznych Ciężarówek Coca-Cola. Ruszyło głosowanie na dodatkowe 32. miasto w Polsce, do którego przyjedzie czerwona maszyna.

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany - kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt.

Na tegorocznej trasie świątecznych ciężarówek Coca-Cola znalazło się 31 miast. Wśród nich są m.in. Starogard Gdański, Koszalin, Elbląg, Szczecin, Kołobrzeg, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Legionowo, Nysa, Oświęcim, Wieliczka. W tym roku marka szczególnie wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, zapraszających każdego roku ciężarówki Coca-Cola do swoich miast za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlatego do 22 listopada br. za pośrednictwem wydarzenia na profilu społecznościowym trwa ogólnopolski i ogólnodostępny plebiscyt. Nagrodą za oddanie największej ilości głosów przy użyciu symbolu hasztag (#) z nazwą miasta będzie postój świątecznego konwoju Coca-Cola 19.12. na trasie przejazdu oraz udostępnienie jego mieszkańcom zestawu atrakcji. Liczy się każdy głos! Do półfinału zakwalifikuje się 5 miast z największą ilością poprawnych głosów, a finał głosowania odbędzie się 24 listopada.

mat. pras.

Komentarze  

0 #1 ColaPaweł 2017-11-16 14:24
Garwolin
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz także ad content

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.