Ziemia Polska to prężnie rozwijająca się firma, która dąży do zapewnienia stałego wzrostu plonów poprzez tworzenie i dostarczanie wysokiej jakości nawozów naturalnych. Każdy rolnik i działkowicz wie, że dla osiągnięcia zdrowych plonów konieczne jest zapewnienie odpowiedniego podłoża, bogatego w materię organiczną. Niestety przyroda nie zawsze jest w stanie samodzielnie sprostać wysokim wymaganiom roślin, dlatego człowiek musi im wyjść naprzeciw, oferując alternatywne rozwiązania. Komposty Ziemi Polskiej pozwala zapewnić roślinom odpowiednie warunki rozwoju, co potwierdzają liczne opinie ekspertów.

Opinie klientów – same pozytywne

Zakłady Ziemi Polskiej zyskały szereg pozytywnych opinii wśród mieszkańców Bielic, Ożarowa oraz pozostałych miast. Naturalne nawozy wytwarzane w Naszych kompostowniach stanowią bogate źródło mikroorganizmów probiotycznych, które mają zbawienny wpływ na glebę. Zyskując właściwą równowagę biologiczną i odpowiednią strukturę gleba staje się bardziej żyzna i urodzajna.

 

Klienci doceniają w szczególności stosowane w naszych zakładach technologie. Wykorzystywanie najnowocześniejszych rozwiązań pozwala zapewnić odpowiednią równowagę nawet tak wymagającym glebom jak bielice, które w znacznej mierze pokrywają polską ziemię.

Kompostownie przyjazne dla środowiska

Misją naszej firmy jest zapewnienie urodzajnej gleby w taki sposób by nie zachwiać równowagi środowiskowej. To właśnie dlatego nasze kompostownie powstają w taki sposób, by spełniać najwyższe wymagania w zakresie ochrony środowiska, a także by nie stanowiły zagrożenia dla okolicznej ludności. W tym celu uwzględniamy wszystkie sugestie mieszkańców, a następnie wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które umożliwiają doskonałe odżywienie gleby bez przykrych konsekwencji dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego. Jesteśmy świadomi tego, że najlepsze rezultaty osiągnąć można wyłącznie na drodze dialogu.

Składniki w pełni naturalne i bezpieczne

Nawozy wytwarzane w naszych zakładach są w stu procentach naturalne. Tworząc nasze produkty bazujemy przede wszystkim na opinii klientów, która jest dla nas powodem do dumy. Stale dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji klientów.

Oferowane przez nas nawozy i komposty mają korzystny wpływ na rozwój roślinności. W zależności od typu produktu nawozy stosować można do różnych rodzajów roślin. Obecnie oferujemy następujące warianty:

  • ProEma-1 – efektywnie wpływa na rozrost zbóż
  • ProEma-2 – idealny pod warzywa
  • ProEma-4 – stworzony z myślą o roślinach powietrzno-wodnych
  • ProEma-5 – poprawia właściwości gleby

Wybierając odpowiednie kompozycje można osiągnąć naprawdę skuteczne rezultaty. Już w pierwszym roku stosowania gleba stanie się bardziej urodzajna, a plony będą zachwycać kondycją i zdrowiem.

Rosnąca popularność

Produkty oferowane przez zakłady Ziemia Polska z dnia na dzień cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko za sprawą ich wysokiej skuteczności, którą potwierdzają dotychczasowi użytkownicy. Przykładem jest opublikowany ostatnio artykuł w Gazecie Biłgorajskiej.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież