#LiniaProsta - pomocna dłoń dla osób z zespołem Downa

Opublikowano: 21 marzec 2017, 07:16 Kategoria Rozmaitości

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa. Stowarzyszenie Bardziej Kochani i Telewizja Lifetime zachęcają do udziału w akcji #LiniaProsta. 4 tysiące zdjęć to 20 tys. zł na nowe mieszkanie i samodzielne życie. Zrób zdjęcie i daj szansę na samodzielne życie.

Pojedyncza, prosta przecinająca dłoń linia to jedna z cech wyróżniających osoby z zespołem Downa. Stowarzyszenie Bardziej Kochani wspierające dzieci z zespołem Downa i ich rodziny wraz z Telewizją Lifetime organizuje projekt„Mieszkanie Chronione”, dzięki któremu możemy pomóc osobom z zespołem Downa zrealizować ich największe marzenie - usamodzielnić się.

Wystarczy przekreślić swoją dłoń, zrobić jej zdjęcie i 21 marca wrzucić je na swoje kanały społecznościowe razem z hashtagiem #LiniaProsta. Za każde umieszczenie swojego zdjęcia lub udostępnienie innej przekreślonej dłoni w mediach społecznościowych Lifetime przekaże 5 zł na rzecz stowarzyszenia. Potrzeba 4 tysięcy pomocnych dłoni, żeby zebrać 20 tys. złotych! Możecie to zrobić do końca marca.

mat.pras./oprac. jd

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież