Hotel Sulbin z trzema gwiazdkami

Opublikowano: 05 kwiecień 2013, 12:49 Kategoria Rozmaitości
sulbin

Hotel Sulbin od wczoraj może szczycić się standardem trzech gwiazdek. Hotelowe pokoje i obsługa spełniają rygorystyczne wymagania ustawy o usługach turystycznych. - To dla nas ogromne wyróżnienie poparte trzymiesięcznymi staraniami – przyznaje właściciel Hotelu i Restauracji Sulbin Marcin Warowny.

Trzy gwiazdki w hotelowym logotypie pojawiły się wczoraj. Do Sulbin przyjechała 10-osobowa komisja. W jej skład wchodzili przedstawiciele urzędu marszałkowskiego, komisji kategoryzującej, straży pożarnej, sanepidu, nadzoru budowlanego. Pozytywna opinia tego gremium dała zielone światło do wydania stosownej decyzji Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Pokoje w hotelach trzygwiazdkowych muszą być wyciszone i klimatyzowane o odpowiednim metrażu i standardzie wyposażenia. Ten poziom powinien gwarantować także m.in. codzienną wymianę pościeli i ręczników, sprzątanie. Room service musi być dostępny do godz. 22, a personel na recepcji musi władać przynajmniej dwoma językami obcymi.

Wyróżnienie nie jest przyznawane na zawsze. – Będziemy nadal dbali o wysoki standard i jakość obsługi – zapewnia Marcin Warowny.

Tekst sponsorowany

Obsługa do pokoju musi być dostępna do godz. 22, a jej kwalifikacje wyższe l

Komentowanie dla tego artykułu nie jest dostępne.