Dobry początek roku firmy Lechpol

Opublikowano: 19 marzec 2013, 17:17 Kategoria Rozmaitości
Lechpolfirmabiznes

Firma Lechpol rozpoczęła bieżący rok kolejnymi wyróżnieniami, które są jednocześnie potwierdzeniem jej doskonałej kondycji oraz dynamicznego rozwoju. W gronie nagród firmy w ostatnim czasie po raz pierwszy pojawił się certyfikat Dynamiczna Firma oraz kolejna Gazela Biznesu.

Już po raz czwarty dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy Lechpol do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez firmę wyników, a konkretnie - od wypracowanego w ciągu trzech lat przyrostu obrotów. O możliwości zakwalifikowania się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiająca się publikowaniem własnych wyników finansowych. 5 marca br. na uroczystej gali organizowanej przez Puls Biznesu, nagrodę odebrał prezes firmy Lechpol, Zbigniew Leszek.


Jest mi niezmiernie miło, że po raz kolejny możemy udowodnić naszym kontrahentom, że firma Lechpol jest wiarygodnym i perspektywicznym partnerem biznesowym. Wyróżnienia, które otrzymaliśmy są także dowodem na wzrost naszej pozycji na rynku, co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że obrana strategia rozwoju firmy podąża w dobrym kierunku – powiedział Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol.

Kolejnym potwierdzeniem dobrej kondycji firmy Lechpol jest certyfikat Dynamiczna Firma, który został przyznany przez niezależną wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska za osiągniętą dynamikę wzrostu w ostatnich trzech latach działalności. Wskaźnik obliczony został na podstawie algorytmu oceny wzrostu opracowanego przez Bisnode, uwzględniającego obrót i zysk firmy. Dane te zostały zweryfikowane także przez jedną z największych światowych wywiadowni gospodarczych – Dun&Bradstreet, co dodatkowo podnosi wiarygodność danych oraz prestiż wyróżnienia.

O nieustannym rozwoju firmy Lechpol, profesjonalnym podejściu do biznesu oraz podnoszeniu jakości oferowanych produktów świadczą także wcześniejsze wyróżnienia m.in. Złoty Orzeł Biznesu w konkursie Mazowiecka Firma Dziesięciolecia, Diament 2010 magazynu Forbes, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010, a także odznaczenie w plebiscycie Wiktoria Mazowieckiego Znaku Jakości 2010 i Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2011.

mat.pras.

 

 

Komentarze  

0 #2 a.Andrzej 2013-03-24 17:03
Gazelę (drugi raz z rzędu) otrzymała również firma Polargos, która ma fabrykę w Oziemkówce. Skoro już chwalimy się "naszymi" firmami to wszystkimi!
Cytować
+4 #1 gratulacjeM. 2013-03-20 12:24
Gratulacje dla firmy! Oby więcej takich w naszej okolicy :)
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież