reklama
reklama
reklama

Konkursy rozstrzygnięte, laureaci nagrodzeni

Opublikowano: 13 listopad 2012, 08:06 Kategoria Rozmaitości
11 listopadakonkursyjózef piłduski
Ten artykuł przeczytasz w 1 min.

?Józef Piłsudski i jego czasy? oraz ?Integracja pokoleń w oczach dzieci i młodzieży? to konkursy organizowane przez Wspólnotę Powiatową, których laureatów nagrodzono 11 listopada.

Pierwszy z wymienionych konkursów odbył się w piątek. Dzieci, młodzież i dorośli zmagali się z testami na temat Józefa Piłsudskiego. Pytania były zróżnicowane i dostosowane do wieku uczestników. Należało m.in. podać imiona córek ojca polskiej niepodległości czy wskazać powód jego pobytu w Japonii.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Tomasz Majczyna (dorośli), Piotr Lis z ZSP w Sobolewie (szkoły ponadgimnazjalne), Mateusz Tudek z ZS nr 5 w Garwolinie (gimnazja) oraz Maciej Łyżwiński z SP nr 5 w Garwolinie (szkoły podstawowe). Szczegółowe wyniki na zdjęciu w galerii.

reklama


W niedzielę rozstrzygnięto także konkurs plastycznych ?Integracja pokoleń w oczach dzieci i młodzieży?. Najlepszą pracą spośród 88 nadesłanych w kategorii szkół podstawowych została ta autorstwa Katarzyny Przybysz (SP nr 1 w Garwolinie). Wśród gimnazjalistów pierwszej miejsce przyznano Anieli Zabielskiej (Gimnazjum w Sobolewie). Szczegółowe wyniki na zdjęciu w galerii.

łk/jd


Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież

reklama
reklama

TOP

reklama