Rusza głosowanie, rozstrzygnięcie w grudniu

Opublikowano: 24 październik 2012, 13:23 Kategoria Rozmaitości
KPP Garwolindzielnicowypolicja

Przez cały listopad trwać będzie konkurs na Najpopularniejszego Dzielnicowego 2012. TO mieszkańcy naszego powiatu zdecydują, komu przyznać ten tytuł.

Dzielnicowy jako policjant, który ma pierwszy kontakt ze społeczeństwem w rejonie służbowym, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, rozpoznaniu zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Ogromne znaczenie ma zacieśnienie współpracy policji ze społeczeństwem i podnoszenie skuteczności działań dzielnicowego, zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym, a także wyróżnienie rangi służby dzielnicowego przy jednoczesnym poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu, jakimi są dzielnicowi.

Wzorem lat poprzednich, również i w tegorocznej edycji konkursu jedynym i bardzo ważnym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa.

Głosy na poszczególnych dzielnicowych mogą oddawać mieszkańcy powiatu poprzez wypełnienie kuponów konkursowych. Ankiety dostępne będą w urzędach miast, gmin – tam można je wypełniać i składać do skrzynek.

Rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu powiatowym nastąpi w grudniu.

KPP Garwolin/oprac. jd

 

 

 

 

Komentarze  

+1 #1 Propozycjaola 2012-10-30 21:07
Jeżeli żołnierz nieznany może mieć pomnik to dlaczego dzielnicowy nieznany ma nie mieć? Bliższy nam jest dzielnicowy nieznany jak znany. Proponuję takie pomniki na osiedlu Żwirki i Wigury, Romanówka i na skwerku w centrum. Będziemy chociaż namiastkę mieli. Obiecujemy składać kwiatki. Delegacja szkolne obowiązkowo. Na pewno przybliży to władzę mieszkańcom bez konieczności zdzierania służbowych butów. Naród przecież rozumie że kryzys, kasy brak, MSW ogranicza fundusze, posterunki się likwiduje to i buty też trzeba oszczędzać. Tych co zakłócają porządek proponuję wzywać na komendę SMS-em.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież