reklama

Jak zwiększyć atrakcyjność obiektu noclegowego? Postaw na sprawdzone dmuchańce plenerowe!

Opublikowano: 02 kwiecień 2024, 11:31 Kategoria Rozmaitości
Ten artykuł przeczytasz w 1 - 2 min.

Wymagania gości hoteli i innych obiektów noclegowych z roku na rok są coraz większe. Wysoki standard pokoi czy domków, profesjonalna obsługa, serwująca znakomite dania restauracja – wszystko to okazuje się niewystarczające dla klienta, który poszukuje czegoś „ekstra”. Sprawdź, jak wykorzystać dmuchańce plenerowe, by podnieść atrakcyjność swojego obiektu!

Jak przyciągnąć wymagającego klienta?

Choć wydawałoby się, że gospodarka przeżywa kryzys, najbardziej popularne obiekty noclegowe każdego roku przeżywają sezonowe oblężenie. Gości nie odstrasza nawet wysoka cena, jeśli wiedzą, za co płacą. Aby przyciągnąć takich klientów – z wymaganiami, ale też grubym portfelem – musisz zaoferować im coś unikatowego, czego nie znajdą w większości hoteli o podobnym standardzie.

Taką dodatkową atrakcją niewątpliwie staną się dmuchańce plenerowe. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w obiektach nastawionych typowo na rodziny z dziećmi, jak i w hotelach przyjmujących w dużej mierze gości biznesowych, grupy na imprezy integracyjne itp.

reklama


Atrakcja dostosowana do gościa

Większość dmuchańców plenerowych zapewnia świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wybierając z szerokiej oferty atrakcji, weź jednak pod uwagę potrzeby gości, którzy najczęściej odwiedzają Twój obiekt.

W asortymencie Gangaru – polskiego producenta dmuchańców – znajdziesz zarówno fantazyjne zjeżdżalnie i dmuchane zamki dla dzieci, jak i niebanalne atrakcje dla dorosłych. Pracownikom spędzającym czas na wyjeździe integracyjnym z pewnością przypadną do gustu konstrukcje plenerowe do rywalizacji, np. dmuchane Giga Piłkarzyki, Rodeo Bull czy zapewniający mnóstwo ruchu i adrenaliny Meltdown Eliminator.

Dmuchane atrakcje na wodzie

Jeśli Twój obiekt ma bezpośredni dostęp do jeziora, doskonałą atrakcją okażą się dmuchańce wodne, na przykład zaawansowane tory przeszkód, zjeżdżalnie lub parki wodne. Pamiętaj przy tym, że montaż dmuchanej konstrukcji na zbiorniku wód stojących lub płynących wymaga uzyskania zgody władz gminy. Aby uniknąć ewentualnych sporów i innych nieprzyjemności, postaraj się o uzyskanie zgody na piśmie.

Plenerowe dmuchańce wodne tak naprawdę nie wymagają dostępu do jeziora czy innego zbiornika naturalnego. Zjeżdżalnię możesz z powodzeniem postawić przy basenie, na piasku, a nawet na trawniku. To doskonały sposób na letnie orzeźwienie dla dzieci i dorosłych.

Cały park rozrywki do dyspozycji gości

Jeśli w swoim obiekcie dysponujesz wystarczającą przestrzenią, możesz też postawić na dmuchany park rozrywki. To zaawansowana konstrukcja, która zapewni całe godziny zabawy. Taka atrakcja wypełni dzieciom czas doskonałą zabawą. Dorośli mogą również sprawdzić się np. na torze przeszkód lub oddać się błogiemu odpoczynkowi na leżakach. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzesz, dmuchańce plenerowe z pewnością przyciągną gości do Twojego obiektu. Zdecydowanie warto w nie zainwestować. 


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz
reklama
reklama

TOP

reklama