Przegląd najciekawszych wydarzeń w świecie sportów walki

Opublikowano: 16 marzec 2020, 19:01 Kategoria Rozmaitości

Marzec i kwiecień 2020 to czas, w którym wiele będzie się działo jeśli chodzi o sporty walki. Szykują się naprawdę interesujące walki zarówno w boksie jak również mieszanych sztukach walki (MMA). Jeśli tylko zagrożenie związane z koronawirusem nie pokrzyżuje planów, czeka nas sporo emocji! Część organizacji planuje zorganizowanie pojedynków dostępnych w systemie pay-per-view, a zatem będzie można je oglądać w domu wykupując do nich dostęp. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych wydarzeń!

  1. KSW 53 - gala niestety odwołana
  2. Fame MMA 6 - to już 6 odsłona walk freaków
  3. UFC - co słychać w najlepszej lidze świata?

Podczas wydarzeń takich jak KSW, UFC czy fame mma 6 walki zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Sprawdź co będzie się działo!

KSW 53 - gala niestety odwołana

Niestety nie wszystkie plany dochodzą ostatecznie do skutku. Hitowo zapowiadająca się gala KSW 53, która miała się odbyć w łódzkiej Atlas Arenie ze względu na zagrożenie koronawirusem musiała zostać odwołana. Przypomnijmy, że pierwotnie na gali mieli wystąpić tacy zawodnicy jak Mariusz Pudzianowski, podwójny mistrz Mateusz Gamrot, chorwacki Robocop czyli Roberto Soldic czy Brazylijczyk Filip Torres. Na ten moment nie ma jeszcze informacji na kiedy zostanie przełożona gala. Właściciele KSW - Martin Lewandowski i Maciej Kawulski rozważają wprowadzenie formatu studia telewizyjnego i transmisji w systemie PPV, czyli gali bez udziału publiczności. Zobaczymy co wyjdzie z tych planów. Czekamy z niecierpliwością na dalsze newsy.

Fame MMA 6 - to już 6 odsłona walk freaków

Już 28 marca szósta gala spod szyldu Fame MMA. Wystarczy wpisać w google: fame mma stream aby na oficjalnej stronie federacji wykupić dostęp do gali. Gwarantujemy że będzie warto! W walkach pół-profesjonalistów i amatorów, wystąpią m.in. Marta Linkiewicz znana z epizodu z raperami Rae Shermud w walce z Zusje. Pojawi się również w klatce Wojtek Gola w walce z Rafonixem. Mało? No to dokładamy jeszcze walkę Marcina Najmana z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Zawalczą również: Don Kasjo, Kubańczyk, Cypis czy Ambro.

UFC - co słychać w najlepszej lidze świata?

Przejdźmy do zawodowców i to tych z najwyższej półki. W marcu i kwietniu swoje walki będą odbywać Polacy - Bartosz Fabiński, Krzysztof Jotko oraz Dawid Zawada. Warto śledzić poczynania naszych rodaków w najlepszej lidze świata, gdzie poziom MMA jest niesamowicie wysoki, a sukcesy odnoszą za oceanem Joanna Jędrzejczyk i Jan Błachowicz. Co ważne, w kwietniu ma dojść do wyczekiwanej przez wiele lat walki pogromcy Conora McGregora - Khabiba Nurmagomedova z Amerykaninem - Tonym Fergusonem. Czekamy!!! 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież