Możliwości zorganizowania wieczoru kawalerskiego

Opublikowano: 20 listopad 2019, 18:32 Kategoria Rozmaitości

Wieczór kawalerski nie jest może uroczystością samą w sobie, ale z całą pewnością jest czymś, co pokazuje zaangażowanie przyjaciół w życie przyszłego małżonka. Czymś, co może pozwolić mu uwierzyć, że małżeństwo to nie koniec świata i że nie musi przez fakt ożenku tracić przyjaciół. Ponadto jest to również symboliczny i ostatni moment beztroski, przed czekającymi żonkosia obowiązkami i dlatego warto zadbać o odpowiednią jego oprawę.

Miejsce organizacji wieczoru kawalerskiego

Możliwości nie ma tak naprawdę zbyt wiele:

– organizacja imprezy w domu, czyli tzw. bal samców, gdzie panowie obstawią się piwem albo mocniejszymi trunkami i będą usilnie pracować nad mającym wystąpić nazajutrz solidnym kacem. Taka imprezka może zostać urozmaicona grami towarzyskimi albo wizytą zamówionej pani striptizerki, żeby przyszły żonkoś mógł sobie popatrzeć po raz ostatni... na zakazany owoc. Mankamentem jest konieczność zaangażowania się w organizację takiej imprezy i to na każdym szczeblu, od wyboru trunków, zamówienia ewentualnej pani, czy jedzenia. Drugą sprawą jest późniejsze sprzątanie takiego lokalu, na co zazwyczaj nikt nie ma najmniejszej ochoty.

– wyjście w miasto i rajd po nocnych lokalach jest już opcją wygodniejszą i całkiem rozrywkową, ale zazwyczaj grozi rozbiciem się grupki imprezowiczów na mniejsze części. W takich wypadkach zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie się już chciało przemieszczać dalej, a w wypadku dużej ilości imprezujących często występuje niedobór miejsca dla wszystkich w danym lokalu. Poza tym, taki rajd jest zwyczajnie męczący i nigdy nie wiadomo, na kogo trafimy po drodze.

– wyjście trzecie to zarezerwowanie odpowiedniego lokalu, gdzie solenizant i jego goście otrzymają wszystko, co im do imprezowania potrzebne. Jednakże w tym wypadku wybór lokalu musi być przemyślany, a nie przypadkowy i nie może to być zwykła restauracja.

Gentlemen’s Club

Wieczór kawalerski jest wydarzeniem specyficznym, a w świetle mających nastąpić nazajutrz wydarzeń, również doniosłym. Dlatego wybór lokalu w typie Gentlemen's Club, (w Warszawie może to być klub „New Orleans”) jest tak naprawdę wyborem jedynym z możliwych, gdyż tylko tam można liczyć na wszystko, czego po takim wieczorze można się spodziewać.

Co godne uwagi, w ofercie wymienionego klubu znajduje się usługa o nazwie wieczory kawalerskie, planujący więc taki wieczór zobowiązani są jedynie do jego zamówienia we właściwym terminie, a do uczestników będzie już tylko należało zjawienie się na miejscu i korzystanie z przygotowanych atrakcji.

Po stawieniu się na miejscu można już tylko zamawiać. Do dyspozycji gości jest całonocna restauracja oraz bar z wystarczającą różnorodnością alkoholi, by zadowolić każdy gust. Ponadto goście mogą podziwiać piękne tańczące panie podczas pokazów striptizu, a nawet zamówić taniec indywidualny. Przy porze zaś końca imprezy nie trzeba się martwić o transport, gdyż do dyspozycji gości będą podstawione taksówki.

Wieczór kawalerski to nie jedyny powód do pobytu w takim lokalu może się bowiem okazać, że właśnie odkryliśmy miejsce na spotkania biznesowe, czy kameralne firmowe imprezy. Miejsce, co najistotniejsze, z klasą.

Komentarze  

-3 #2 wieczór kawalerskiandrzej 2019-11-27 20:43
No jak dla mnie najlepszy kawalerski to własne w klubie ze striptizem. My byliśmy z chłopakami w klubie Rasputin w Rzeszowie. Atmosfera bomba! a same tancerki młode i bardzo atrakcyjne.
Cytować
-2 #1 Wieczór kawalerski imprezaGrzegorz 2019-11-25 10:02
Mój wieczór kawalerski zorganizowali koledzy zlecając to firmie http://www.megashow.pl i muszę powiedzieć, że jeden z najfajniejszych dni mojego życia. Dobrze, że znaczenie przed weselem bo był czas na wypoczynek.
Cytować

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież