III Powiatowy Dzień Seniora

Opublikowano: 30 październik 2019, 09:45 Kategoria Rozmaitości
policjaKPP Garwolindzień senioraseniorzy

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Garwolinie oraz innymi partnerami, serdecznie zapraszają na III edycję Powiatowego Dnia Seniora, która odbędzie się 27 listopada w Kinie Wilga w Garwolinie.

Dzień Seniora to szczególne święto, święto ludzi, którym należy się szacunek i uznanie za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. To wyraz wdzięczności za pielęgnowanie w naszych domach tradycji, za niesienie ciepła i zrozumienia.

Jak pokazały ubiegłe lata, wydarzenie skierowane do seniorów z całego powiatu garwolińskiego, cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku organizatorzy również liczą na liczną obecność adresatów tego działania i mają nadzieję, że ciekawy program będzie okazją do edukacji i rozrywki, a przede wszystkim przekona osoby starsze do aktywnego spędzania wolnego czasu. Tegoroczna edycja Powiatowego Dnia Seniora zaplanowana została na 27 listopada 2019r. Uroczystość odbedzie się w Garwolinie w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury. Początek imprezy o godzinie 9:00. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

 

W programie:

9.00 Uroczysta inauguracja

9.10 Bezpieczeństwo seniorów w przestrzeni publicznej – sierż. szt. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie

9.30 Pierwsza pomoc przedmedyczna - Renata Liszewska z PSSE w Garwolinie

9.50 Metody aktywizujące pamięć i koncentrację - psycholog Mariola Białecka

10.10 Dieta wspomagająca pamięć – dietetyk Magdalena Ochnio

10.30 Radość z seksualności w średnim wieku – seksuolog Anna Wcisło

10.50 Spektakl „Czerwony kapturek” – Klub Seniora Pogodni w Sobolewie

 

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonywanie zgłoszeń telefonicznie pod nr 25 68 40 202 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W organizacji III Powiatowego Dnia Seniora Komendę Powiatową Policji w Garwolinie wspierają Starostwo Powiatowe w Garwolinie, Kino Wilga w Garwolinie, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Fundacja Tętniące Życiem oraz Stowarzyszenie Klub Seniora Pogodni w Sobolewie.

KPP Garwolin/oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież