Wielkie weekendowe żarcie w Garwolinie

Opublikowano: 04 wrzesień 2019, 08:08 Kategoria Rozmaitości

Amerykańskie burgery i belgijskie frytki, owoce w czekoladzie, tybetańskie pierożki i lody. I to wciąż tylko część tego, co będzie można zjeść w najbliższy weekend w Garwolinie. "Żarciowozy", czyli pierwszy w mieście zlot foodtrucków wystartuje w piątek.

Pierwszy w Garwolinie zlot foodtrucków potrwa aż trzy dni. Będzie to okazja do niezwykłej kulinarnej podróży po całym świecie. Do Garwolina zjadą najlepsze żarciowozy w Polsce, a wśród nich znajdą się także lokalne akcenty. W kulinarnym menu między innymi: kuchnia meksykańska, bałkańska, arabska i tajska, kurtosze, czyli słodkości, zapiekanki - podobno mają się mocno różnić od tych z Garwolina, owoce w czekoladzie, tybetańskie pierożki, belgijskie frytki i amerykańskie burgery. Szykuje się więc spora wyżerka.

 Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie także dobrej muzyki, atrakcji dla dzieci i konkursów z nagrodami. Żarciowozy będą stacjonowały na garwolińkim "Kwadracie". Impreza rozpocznie się w piątek o godzinie 15:00 i potrwa do 21:00. W sobotę foodtrucki będą karmić od 12:00 do 21:00, a w niedzielę - od 12:00 do 20:00.

Współorganizatorami wydarzenia są Miasto Garwolin i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Więcej informacji

jd

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież