Gdzie w Lublinie zjesz i odpoczniesz z dziećmi?

Opublikowano: 02 sierpień 2019, 13:41 Kategoria Rozmaitości

Gdy nadchodzi weekend, a Twoja rodzina po ciężkim tygodniu chętnie zje pyszny, domowy obiad oraz odpocznie w zaciszu urokliwego miejsca, wcale nie oznacza, że piątek spędzisz w supermarkecie na dużych zakupach, a w sobotę, po zrobieniu prania i sprzątania, zajmiesz się gotowaniem trzydaniowego obiadu.

Czy jest sposób na to, aby rodzic mógł w weekend odpocząć bez narażania dzieci na niezdrowy posiłek, zatłoczone korytarze galerii handlowych lub nieprzyjazne spojrzenia klientów restauracji, którzy chcą spożyć posiłek bez dziecięcych zabaw i grymasów? Restauracja, przyjazna rodzinom z dziećmi jest najlepszym rozwiązaniem. Czy w Lublinie znajdziemy miejsce, w którym posiłki są domowe, przygotowywane z wysokiej jakości składników, a dzieci mogą miło spędzić czas na beztroskiej zabawie, nie przeszkadzając pozostałym gościom?

Zabawa i zdrowy posiłek

Gdy rodzic, oczekujący na podanie posiłku będzie mógł przejrzeć aktualną prasę, będzie zrelaksowany i wypoczęty, spoglądając na bawiące się świetnie dzieci. W restauracji Zajazd Gościnny, której specjalnością są domowe, zdrowe obiady tradycyjne i wegetariańskie, przygotowano dla najmłodszych smakoszy nowoczesny, bezpieczny kącik zabaw. Podczas sprzyjających warunków pogodowych na dzieci czeka zadbana, bezpieczna przestrzeń do zabawy w ogrodzie.  http://www.zajazdgoscinny.pl/restauracja Kącik zabaw wyposażony jest w przybory plastyczne, pluszowe przytulanki oraz inne zabawki, dzięki którym dzieci z zainteresowaniem zajmą się zabawą, podczas oczekiwania na posiłek. Zdrowe, zbilansowane menu oraz kolorowa zastawa i sztućce zapewnią najmłodszym wrażenie rodzinnego, domowego posiłku. Odpoczywając, można wybrać dla swojej rodziny to, co najlepsze. Warto więc skorzystać z możliwości wyjścia z dziećmi do wyśmienitej restauracji. Zajazd wyróżnia się ponadto uprzejmą, empatyczną kadrą, obsługującą gości oraz zaprasza do organizacji rodzinnych uroczystości. Piękny wystrój, wyborne dania, wspaniała atmosfera i atrakcyjne rabaty dla dużych rodzin. 

Materiał partnera

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież