Funkcjonalne szafki - obowiązkowe wyposażenie nowoczesnego wnętrza

Opublikowano: 02 sierpień 2019, 13:39 Kategoria Rozmaitości

Coraz więcej osób dba o gustowny i modny wystrój wnętrz. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się meble i domowe akcesoria, które są funkcjonalne i miłe dla oka. Niezbędnym elementem domowego wyposażenia są szafki, które również mogą być stylowe.

Szafki pełnią bardzo różne funkcje. Dla niektórych będą to wyłącznie cele użytkowe, a inni chętniej wykorzystają ich walory ekspozycyjne i postawią na szafce kwiaty lub inne cenne trofea. Szafki, które można nabyć w sklepie x-home.pl, z pewnością trafią w gust obu grup -  https://www.x-home.pl/SZAFKI

Geometria wciąż jest w modzie

Nowoczesny design nie musi opierać się wyłącznie na fantazyjnych i oryginalnych kształtach. Jak się okazuje, geometria i klasyczne rozwiązania nie wyszły z mody. Wciąż bardzo dobrze sprawdzają się szafki typu kubik. W ofercie sklepu można znaleźć zarówno pojedyncze, jak również bardziej złożone formy.

Szafki o regularnych kształtach mogą pełnić funkcję magazynku na potrzebne rzeczy lub stoliczka na kwiaty, który doskonale będzie prezentował się w połączeniu z wysokiej jakości drewnem. Dużą popularnością cieszą się szafki nocne, które – oprócz swoich podstawowych zalet – często stają się doskonałym elementem wypełniającym przestrzeń w sypialni.

Szafki wielofunkcyjne

Jak się okazuje, szafka może mieć jeszcze więcej funkcji. Dużą szafkę typu Pixels można bez problemu rozmontować i zrobić z niej pojedyncze kubiki. Na tym jednak nie koniec! Konstrukcja tego mebla umożliwia zastosowanie wielu innych rozwiązań. Oprócz szafki nocnej możemy cieszyć się dodatkowym krzesłem, ławką w korytarzu lub małym stolikiem, który doskonale sprawdzi się podczas kameralnych spotkań przy kawie.

Projektanci zadbali również o tych, którzy pragną wyposażyć domowe biuro. Funkcjonalna szafka będzie niezbędnym elementem i świetnym uzupełnieniem biurowej przestrzeni w domu. Takie modele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Nie bez powodu – dowiedziono, że kolor otoczenia znacząco wpływa na jakość wykonywanej pracy!

Gustowna szafka nie musi być przy tym uszczerbkiem dla domowego budżetu. Funkcjonalne kubiki można nabyć już w cenie 400 zł. Wygoda i wysoka jakość gwarantowane!

Materiał partnera

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież