Majka Jeżowska zaśpiewa dla przedszkolaków? Głosujcie!

Opublikowano: 14 marzec 2019, 21:37 Kategoria Rozmaitości
sulbiny

Jeszcze tylko przez kilkanaście godzin można głosować na lalkę przedszkolaków z „Bajkowej Krainy” w Sulbinach. Przedszkole jest obecnie na drugim miejscu i wciąż ma szansę na główną nagrodę – koncert Majki Jeżowskiej. Każdy głos jest na wagę złota, więc do dzieła!

Przedszkole "Bajkowa Kraina" w Sulbinach przystąpiło do projektu UNICEF pod nazwą "Wszystkie kolory świata".  To wyjątkowa przygoda dla wszystkich uczestników połączona z niesieniem pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Szycie charytatywnych, szmacianych laleczek wspaniale jednoczy całe rodziny i integruje lokalne społeczności. Dzięki zaangażowaniu wielu osób – dzieci, rodziców, dziadków, nauczycieli i wielu innych wspaniałych uczestników akcji, powstają prawdziwe szmaciane dzieła sztuki.

Konkurs na projekt najbardziej oryginalnej laleczki jest okazją do zaprezentowania przez każdą placówkę, która wzięła udział w kampanii, wybranej przez siebie laleczki. Placówkę, której laleczka zdobędzie największą liczbę głosów odwiedzi Ambasador Dobrej Woli UNICEF – Majka Jeżowska, która zagra dla zwycięzców wyjątkowy koncert.

„Bajkowa Kraina” jest obecnie na drugim miejscu w rankingu. Każdy głos jest na wagę złota, a głosowanie kończy się 15 marca o godzinie 11:00.

Chcesz pomóc przedszkolakom? Zagłosuj! https://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/243

mat.pras./oprac. red.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież