Pilawa stroi się na święta

Opublikowano: 11 grudzień 2018, 10:04 Kategoria Rozmaitości
Pilawa

W centrum Pilawy zrobiło się już bardzo świątecznie. Od 6 grudnia piękne dekoracje ozdobiły miasto. Oprócz corocznych światełek na drzewach w parku i elementów dekoracyjnych na słupach, w tym roku pojawiła się iluminacja w nowej odsłonie.

W Mikołajki przed godziną 17:00 została oficjalnie włączona instalacja świetlna. Na placu przed urzędem zgromadziło się kilkuset mieszkańców miasta i gminy, którzy przybyli na zaproszenie burmistrz Albiny Łubian i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, by uczestniczyć w tym radosnym wydarzeniu. Po zapaleniu światełek na ponad sześciometrowej choince, na dzieci czekało spotkanie z Królową Śniegu i Mikołajem. Wspólne śpiewanie świątecznych piosenek oraz zabawy na placu zakończyły się zdjęciami z Mikołajem, który wszystkie grzeczne dzieci obdarował cukierkami.

Wśród nowych iluminacji świątecznych pojawiły się: choinka, brama bombka, prezent, Miś Uszatek - przed budynkiem przedszkola, a w tym tygodniu dołączy do nich grający na trąbce anioł 3 D, który stanie przed budynkiem ośrodka kultury.

Świąteczne akcenty niewątpliwie wprowadzą mieszkańców i gości w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

mat.pras

foto. mat.pras. E. Karbowska - Twój Głos

 

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież