Pożyczki bez prowizji – jak to działa?

Opublikowano: 23 listopad 2018, 15:10 Kategoria Rozmaitości
Na pewno kiedyś znalazłeś się w sytuacji, kiedy w domowym budżecie zabrakło gotówki. Zepsuty samochód, uroczystość, choroba, wyjazd – każdy z nas nie raz znalazł się pod ścianą i przynajmniej raz w życiu musiał pożyczyć gotówkę. Nie zawsze jednak każdy chce iść do banku. Masa formalności, sprawdzanie zdolności kredytowej, moc dokumentów – to wszystko sprawia, że wiele osób decyduje się na pożyczki w firmach pozabankowych, których obecnie na rynku jest naprawdę dużo.

Bardzo popularne są pożyczki bez prowizji. W tego typu firmach można je otrzymać szybko, łatwo, bez dodatkowych formalności. Wygoda sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki w parabankach lub firmach pozabankowych. Jak możesz skorzystać z darmowej pożyczki bez zbędnych zaświadczeń, możesz dowiedzieć się na stronie freezl.pl!

Podstawowe kryteria

Wzięcie pożyczki w firmach pozabankowych także stawia przed klientem pewne obwarowania. Nie każdy z ulicy może wejść i taką pożyczkę zaciągnąć. Jednak znacznie łatwiej jest otrzymać pożyczkę w takich firmach niż w bankach, które bardzo starannie i dokładnie sprawdzają wszystkie zaświadczenia o zarobkach. Dodatkowo cały proces trwa o wiele dłużej niż w parabankach.

Aby zaciągnąć darmową pożyczkę, muszą być spełnione trzy podstawowe kryteria:

  • Darmową pożyczkę, bez prowizji otrzymujesz w firmach, w których jesteś po raz pierwszy. To musi być Twoje pierwsze zobowiązanie wobec konkretnej instytucji. Każda kolejna pożyczka w tej samej firmie najprawdopodobniej będzie naliczać prowizję,
  • Trzeba posiadać polskie obywatelstwo,
  • Należy spełniać wymagany próg wiekowy – wiele instytucji swoją ofertę kieruje już nawet do osób, które ukończyły 19. lub 21. rok życia. Jest to jednak granica, która ciągle jest obniżana. Wiele firm w ramach konkurencji oferuje pożyczki nawet osobom, które ukończyły 18. rok życia. Zdarza się i tak, że firmy ze względu na większe bezpieczeństwo zwiększają wiek nawet do 23 lat. Trzeba pamiętać także, że obwarowania wiekowe dotyczą też tej górnej granicy. Wiele firm ma ograniczoną ofertę dla osób, które na przykład ukończyły 65. lub 75. rok życia.

Istnieją jeszcze dwa kryteria (dodatkowe), które mogą, ale nie muszą być spełnione:

  • Brak zadłużeń w BIK, KRD, BIG oraz ERIF. Nie jest to jednak warunek obligatoryjny. Wiele firm oferuje pożyczki bez BIK. Nie musisz więc posiadać dobrej historii kredytowej, ponieważ istnieje wiele ofert pozabankowych, które nie sprawdzają baz dłużników
  • Zaświadczenie o zarobkach. Także nie jest to warunek konieczny. Wymagają tego, tylko niektóre firmy pożyczkowe.

Darmowe pożyczki online należą się zazwyczaj pierwszym klientom. Szybką pożyczkę online 0% otrzymasz na platformie freezl.pl!

Na pewno, kiedy otrzymujesz ofertę „chwilówki za darmo”, zastanawiasz się, gdzie jest haczyk. Dostajesz potrzebne pieniądze, bez zbędnych formalności, w 15 minut na konto bez prowizji. Taka oferta ma zachęcić Cię do korzystania z dalszych usług firmy. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów, które potem będzie trzeba spłacać. Tak to działa. Kiedy sprawdzisz daną instytucję i wszystko przebiega sprawnie bez żadnych komplikacji, najprawdopodobniej do niej wrócisz. Chcąc jednak ciągle korzystać z darmowych chwilówek, trzeba pamiętać o tym, aby za każdym razem zmieniać firmę. W danej instytucji, która w swojej ofercie posiada pożyczki bez prowizji, możesz z takiej oferty skorzystać tylko raz.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież