Szukasz mieszkania w stolicy? Poznaj wyjątkowe inwestycje w Warszawie

Opublikowano: 31 lipiec 2018, 07:34 Kategoria Rozmaitości

Codzienność w Warszawie chwalą sobie zarówno rdzenni mieszkańcy stolicy, jak i osoby, które przeprowadziły się tutaj z innych regionów Polski. Czy w tym tętniącym życiem mieście można jednak znaleźć inwestycje, które zapewnią spokojne, kameralne otoczenie z dala od zgiełku i pośpiechu? Okazuje się, że tak!

W Warszawie zarówno na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym można znaleźć wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych. Dla tych, którzy marzą o wprowadzeniu się do nowego lokalu, ale jednocześnie niewymagającego wielu prac wykończeniowych, ciekawą propozycją jest Osiedle Margerytka na warszawskiej Białołęce.

Inwestycje w Warszawie stworzone z myślą o młodych rodzinach

Osiedle Margerytka w Warszawie zostało zaprojektowane tak, by spełnić wymagania i potrzeby rodzin z dziećmi  i młodych osób, które już teraz poważnie myślą o założeniu rodziny i stabilizacji. Tę wyjątkową inwestycję tworzy kompleks nowocześnie zaprojektowanych budynków, charakteryzujących się przemyślaną architekturą i najwyższą jakością wykonania. W ramach tej nowoczesnej inwestycji w Warszawie deweloper oferuje ustawne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe, o powierzchniach od 31 do ponad 90 m2. Dużym atutem wszystkich lokali są obszerne panoramiczne okna, które zapewniają dobry dostęp światła dziennego o każdej porze roku.

Kameralne inwestycje w Warszawie w otoczeniu zieleni

Pomimo kameralnej aury dzielnica Białołęka postrzegana jest jako jedna z najbardziej rozwijających się części Warszawy. Odnajdą się tutaj jednak również osoby, które cenią ciszę, spokój, a także bliskość z naturą. Inwestycje na osiedlu Margerytka w Warszawie dzieli jedynie 12 km od słynnego Zalewu Zegrzyńskiego, który od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków weekendowego wypoczynku Warszawiaków. Z drugiej strony inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta – dojazd autobusem z pobliskiego przystanku zajmuje zaledwie 20 minut.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji Margerytka w Warszawie? Zapraszamy na stronę dewelopera – FedeZu.pl.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz oświadczasz, że akceptujesz regulamin dodawania komentarzy oraz politykę prywatności.

Kod antyspamowy
Odśwież